Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta tápot adjak...

Milyen fajta tápot adjak neki? Tduom sok ilyen kérdés volt már, de ez kicsit más

Figyelt kérdés
Van egy westie kutyám, és régebben ( 3 éves) mindig Acana tápot kapott, de most sajnos úgy érzem nem tehetem meg, hogy ilyen tápot vegyek neki. (gazd.váls.) Milyen táp az ami még azért jó minőségűnek tekinthető, de azért kicsit olcsóbb? (Léccy ne támadjatok le, a kutyát úgy kaptam, nem tudtam teljesen, hogy valaha is ilyen helyzetbe kerülök)
2009. ápr. 16. 21:28
 1/9 A kérdező kommentje:
Jah és az, hogy ez csak ideiglenes állapot (kb. fél év) utánna újra tudok neki jobb minőségűt adni. (a problémát most nem szeretném ide leírni...)
2009. ápr. 16. 21:30
 2/9 anonim ***** válasza:
Megértem, hogy szeretnél minél jobbat adni neki minél olcsóbban, sajnos senkit nem kímél ez a krízis, de csak jobb lesz egyszer. Addig is a Fressnapf-ban (www.fressnapf.hu) lehet kapni Dog Chow eledelt, sokféle ízben, 3 kg nincs 2000 Ft, az jó lesz. Ha meg főzni akarsz neki, menj a henteshez vagy a piacra, szólj, hogy másnap hozzanak neked marhatüdőt, kb. 150 Ft kilója, csontmentes, csupa hús, szeretni fogja azt is pici vegetával, rizzsel.
2009. ápr. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is a Dog Chowt ajánlom. A Lamb and Rice az szerintem jó lenne a westiednek (úgy hallottam, hogy a westiek ált. allergiások a csirkére).
2009. ápr. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

előző kommentelő:nem a csirkére,hanem a szójára és származékaira lehetnek allergiások,tehát ez a fő szempont.

Egyel előtted kommosnak:Vegetát a kutyának,gratulálok hozzá!!Miért nem etetd egyenesen sóval???!!!hátha hamarabb felmondja a szolgálatot a veséje...


Visszatérve kedves kérdező:irány a Fressnapf,ha teheted és kérdezz bátran,mit ajánlanak,tapasztalatom szerint általában nagyon rendesek és nem profitorientáltak,inkább nézik a kutty és a gazdi érdekeit:)

2009. ápr. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is inkább főzz neki valamit rizzsel, répával, mind a ketten jobban jártok, mint az olcsó tápokkal.


Előző hozzászóló: az igaz, hogy a kutya azonos testtömegre vetített sóigénye csak a negyede az emberének, de azért van neki, nem? Az első hozzászóló meg nem azt írta, hogy egy kilót tegyen bele, hanem azt, hogy egy picit!

2009. ápr. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"marhatüdőt, kb. 150 Ft kilója, csontmentes, csupa hús,"

Ezt nem értem! A tüdő melyik része van húsból? Ne írjunk már butaságot!

2009. ápr. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tápról nem állj át húsra!

Vannak olcsóbb de jó minőségű tápok, pl. a Biomill. Ezt merem ajánlani, sokkal olcsóbb de nagyon jó minőségű.

A tápváltás legyen fokozatos, és legalább 10 napos ha egész életében az Acanát kapta, mert a bélflórának át kell állnia az új táp lebontására!

2009. ápr. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindnekinek, nagyon kedvesek vagytok! Utánnanézek annak a tápnak, a Biomillnak (nem biztos hogy jól írtam le a nevét most)
2009. ápr. 17. 13:58
 9/9 anonim ***** válasza:
Happy Dog is jó és nem drága!
2009. ápr. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!