Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a kedvenc kutyafajtád...

Melyik a kedvenc kutyafajtád és miért?

Figyelt kérdés
2011. aug. 24. 12:27
 1/10 anonim ***** válasza:
2011. aug. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Rough collie(skót juhász). Nincs nála tökéletesebb fajta, az enyém végtelenül szelíd, barátságos, nyugodt, de játékos, apportos, más kutyákkal is nagyon jól kijön. Minden mozdulatából sugárzik az elegancia, talán viccesen hangzik, de tudja, hogy ő a legszebb az összes többi közül :) Gyönyörű, hosszú szőre van, aminek ugyan kicsit időigényes az ápolása, de abszolút megéri, mert a szép szőrtől olyan nemes és csodálatos megjelenésű a kutya. Nagyon könnyen tanítható, együttműködő, értelmes kutyák, gyerekekkel nagyon toleránsak, bármit eltűrnek tőlük.
2011. aug. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Skót juhász (tenyésztettem őket) ÉS ARGENTIN DOG. Azért pont ők, mert nincs minden 2. háznál mint a divatkutyák.
2011. aug. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

6-ból 5 keverék kutya, 1 fajtatiszta közép-ázsiai juhász.


nem vagyok fajtaőrült, de ha már fajtatiszta kutyát veszek, az csakis közép-ázsiai lehet.:)



igaz, ez a fajta nem az a típus, aki füllobogtatva hozza vissza neked a virágos réten a kedvenc labdáját...:D


de olyan ősi erő árad belőle, gyönyörű csak ránézi is, kiváló társ, télen-nyáron egyformán aktív, igénytelen, keveset eszik(!), szerintem az egyik legjobb házőrző...

egyáltalán nem úgy viszonyul az emberekhez, mint sok más kutya.

a gazdája szent és sérthetetlen, de próbáljon hozzám valaki fenyegetően közeledni, vagy csak rosszra gondolni, ez a kutya habzó szájjal próbálja kitépni magát a kezeim közül.

elég félelmetes látvány - még jó, hogy az én kutyám...:D


itt van a mostani kájomról egy kép, még nincs fél éves sem!:)

(mellette a holland juhász menhelyim)


[link]


[link]


és a fél falka:

[link]


:)



neked melyik a kedvenc fajtád?

2011. aug. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szinten skotjuhasz az egyik:) ..jellemzeseben az elottem szoloval teljesen egyet ertek.

Azonkivul pitbull/stafford. Tekintelytparancsolo eros izmos kutya, jo hazorzo, gazdajaval szemben kedves, hizelkedo a vegtelensegig, es nagyon okos inteligens kutya.

Ha kicsi koratol ugy szoktatjak, akkor jol kijon szomszedokkal, kozeli ismerosokkel, gyerekekkel is:)

2011. aug. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

PIT BULL!!!

...mert győnyörű kutya!

2011. aug. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ja, es meg elfelejtettem hozza tenni h meg 4-5 eves korukban is nagyon jatekosak, foleg a lany kutyak.

Az enyem is pl. 4 eves lany. Imad jatszani:)

2011. aug. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 4 kedvenc kutyafajtám van:

Német dog (csodálatos, főleg a kék színű, egyszerűen gyönyörű!!)

Skót juhász(Volt is egy, remek kutya volt, jó házőrző, jó gyerekbarát és tökéletes társ:)

Leonbergi- gyönyörű, ő is tökéletes:)

Husky - ilyenem még nem volt, de a kékszeműekért nagyon odavagyok!!:)

2011. aug. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Kuvasz. Azért mert hűséges, bátor. Gazdáját, családját imádja. Másrészt, mert 20 éve kuvaszokat tartok és persze azért, mert Magyar!
2011. aug. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

a Mudi termeszetesen...


www.saroskennel.hu

2011. aug. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!