Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hazánkban mi számít különleges...

Hazánkban mi számít különleges fajtának?

Figyelt kérdés
Olyan kutyát szeretnék,ami nem fogdul elő minden utcában mint pl a németjuhász de nem is annyira ritka,mint egy fáraokutya. Valahol a kettő között. Nagy méretűt szeretnék,ugyanis rengeteg idöm van. Sorolnátok fel nekem néhány fajtát,hogy ti mire gondoltatok? Árat is irhattok nyugodtan,mert még ebben az évben kellene. előre is köszönöm
2011. aug. 24. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Akita, Oroszlánkutya
2011. aug. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Bármennyire is hihetetlen és egyben szomorú, de néhány magyar fajta is úgymond különlegesnek és ritkának számít.
2011. aug. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

kangal, akbash, közép-ázsiai juhász (nekem évek óta ilyenem van, nagyon tudom ajánlani, de mindent a saját területeként véd, szóval póráz nélkül csak nagyon kihalt terepen sétáltasd.)


nyugisabbak:

leonbergi, esetleg egy családikutya kau (egyre puhítják a fajtát) bár a kau elég divatkutya lett...

2011. aug. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Igen, valóban a Magyar fajták is különlegesek sajnos...Kuvaszommal mikor sétálok, minden 2-ik ember megkérdezi, ez milyen fajta kutya?
2011. aug. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

[link]



ezt a gyönyörűséget lesd meg;)


a magyar agár elképesztően energikus kutya, ha lenne rá időd, nagyon ajánlom!:)

+ ki sem néznéd belőle, mekkora ereje van, 2 ilyen agár már leterít egy vaddisznót is!!!!

2011. aug. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akita, esetleg Szamojéd (bár ő inkább közepes méretű, de nagy a mozgásigénye).
2011. aug. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ausztrál juhász
2011. aug. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!