Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám leszokatni a 6...

Hogyan tudnám leszokatni a 6 hónapos beagle kutyámat az állandó csont és más kaja maradék megevéséről?

Figyelt kérdés
Parkokra és egyéb közterekre gondolok. Már csak ezért félek őt elengedni, mert ha megtalál valamit, akkor addig fut előlem míg meg nem eszi.
2009. ápr. 17. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:
60%

Hát igen ez egy nálunk is nagy probléma! Nekem is beagle kutyusom van csak ő már mésfél éves.

Előlem is addig szalad amíg meg nem eszi:(

Én mindennel probálkoztam pórázom előre dobtam a csontot hogy ne lássa és odaengedtem pórázon nem eszi meg mert tudja hogy nem szabad, de amikor el van engedve nagyon jól tudja hogy nincs póráz és ő szabad:S Én már mindennel próbálkoztam de nem sikerült az én kutyám nagyon is jól tudja hogy mikor van elengedve és mikor nem. De azért sok sikert hátha neked sikerül!

Ja és bocsi hogy nem a kérdésedre válaszoltam csak megnyugtatlak hogy nem vagy egyedül:)

2009. ápr. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mi úgy értük el ami szerintem a legnehezebb feladat volt, hogy minden alkalommal mikor megevett a földről valamit, grabancrázás voltsajnos nem a legjobb módszer de hatásos.viszont aztán rájött h ilyenkor szaladni kell a csonttal és egyéb kajával. aztán végül üldözőbe vettem, akkor is megfenyítettem a következő lépés az volt, h ha nem értem utol, a pórázt utána dobtam. nem rá csak éppen mellé hogy tudja így is elérem. most 8 hónapos és már tudja h nem szabad, úgy fél éves korától. mindig észreveszem h talál valamit mert akkor pattog a kaja körül, de nem veszi a szájába
2009. ápr. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
jah és kihagytam hogy grabancánál fogva rázás + 'FÚJ' szócska.
2009. ápr. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!