Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fekete széklet. Mit jelent?

Fekete széklet. Mit jelent?

Figyelt kérdés
A kutyámnak fekete a széklete. Már vagy egy hete. Nem minden széklete, de a legtöbb. Van, amelyiknek csak a felszíe, van amelyiknek az egész. Az embereknél ez vért is jelenthet. Kutyáknál is? Semmi baja, van étvágya, ugyan olyan vidám. A kutyusunk tacskó keverék, és 9 éves.
2011. aug. 26. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi, a kutyámnak volt már fehér, sárga, barna, fekete, és még él:D


9éves és feketét kakil, nem tom mivan:(

2011. aug. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, a mi kutyusunknak is volt már, nemtudom, most miért fogott meg annyira. Csak aggódom érte, mert szinte vele nőttem fel. Egyébként keverék kutya, mint már írtam, és nem kutyakaját kap kizárólag, megeszik mindent: kenyeret, maradék levest, csontot a vasárnapi ebéd után :D Úgyhogy kap mindent, csak mértékkel.
2011. aug. 26. 11:16
 3/7 anonim ***** válasza:

"Egyébként keverék kutya, mint már írtam, és nem kutyakaját kap kizárólag, megeszik mindent: kenyeret, maradék levest, csontot a vasárnapi ebéd után :D Úgyhogy kap mindent, csak mértékkel."


Nálunk is megesz mindent, és ők is keverékek.

Most mi kaptunk ingyen KiteKat szárazeledelt 12kg de már 5kg van az alján úgy adták:D és azt adok nekik és megeszik:D

2011. aug. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem normális és nincs köze a táphoz sem!! a fekete széklet azt jelenti,hogy valahol az emésztőcsatornában vérzés van. ez lehet valamilyen fekély, vagy daganat is.azért fekete mert az emésztett vér fekete színű. mondjuk ha széntablettát kapott akkor is fekete lesz
2011. aug. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Állatorvosról még nem hallottál,esetleg Kamcsatkán laksz és arra nincs olyan?

Miből gondolod,hogy mi itt látatlanban,és főleg persze ingyen diagnosztizálni tudjuk a problémát?A fekete széklet gyomorfekélytől kezdve bármitől lehet.Esetleg megvárod,míg nagyobb lesz a baj,aztán siránkozol,hogy jajjszegénykutyus?

2011. aug. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
vizezd be. Nem vicc. Ha vér, akkor a víztől pirosas lesz újra.
2011. aug. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fekete széklet = Emésztett vért tartalmaz a széklet.
2011. aug. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!