Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Én vagyok hülye vagy a VILÁG...

Én vagyok hülye vagy a VILÁG KIÁLLÍTÁS az nem verseny?

Figyelt kérdés

Elmentem a dobermannos kiállításra, ma, és egyáltalán nem az volt amire számítottam. Annyi volt, hogy voltak árusok, ahol lehetett venni ilyen kutyás dolgokat, meg 1-2 polóz, meg bögrét.

[link]

Azt írták kiállítás, én meg arra gondoltam, hogy hú, most majd itt verseny lesz, mert "Championship"

Azt hittem ilyen lesz:

http://www.youtube.com/watch?v=-X34f6E-hiw

Erre semmi ilyen nem volt. Annyi volt, hogy megnézték a bírák, hogy áll a kutya egyenesen mereven, meg körbe ment a felvezető vele 1 kört. És ennyi! Semmi ilyen ÖV-s dolog nem volt, és nagyot csalódtam!

Nem ilyennek kellett volna lennie?

Most én értettem félre ezt a dolgot, vagy átvertek?


2011. aug. 28. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem csapott be, a baj veled van. Kiállításra mentél (nem hinném hogy olyan nehéz megtudni milyen eseményre mész) ami verseny, csak ott a kutya küllemét nézik. Ilyen egyszerű.
2011. aug. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

végigolvastad az általad belinkelt pdf-et?


ne is válaszolj... :D tudom, hogy nem. különben nem tetted volna a fel a kérdést. le van írva a nevezési űrlap alá a program részletesen.

2011. aug. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ez egy küllem kiállítás max bemutatók vannak a nevezési felhívás is erről szól..ez egy dobermann special world show...
2011. aug. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, és azt olvastam, hogy a bírák értékelik a kutyákat, és ebédszünet után "kutyás bemutató" na erre gondoltam a verseny részét.
2011. aug. 28. 20:30
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

és a kutyás bemutató szerinted verseny...?

a bemutató az bemutató. ha elmaradt, akkor a szervezőknél tegyél panaszt. itt a verseny a küllemkiállítás volt. ott pedig nincs más, mint futás, és állás.

2011. aug. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Oh hát látom Te még nem voltál kiállításon :)

Bizony egy kiállítás ennyiből áll. Sajnálom ha csalódtál, én így is szívesen elmentem volna ha "csak" ennyit látok. Mármint a felvezetéseket, a kutyákat. Stb. Egy kiállítás erről szól. Egyik kedvenc fajtám.

Amit Te belinkeltél az egy IPO3-as kutya előtte hát nemtudom lehet a 2008as IDC-n szerepelt csak nem Magyarországon. Bemutató biztos volt ott a kiállításon is, de verseny biztos, hogy nem. Félreértelmezted a dolgokat. De semmi baj, legközelebb már tudod :)

2011. aug. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szeptember 24.-én a Csepeli KKI-ban lesz a Dobermann Nemzeti Bajnokság. Az egy verseny. Ott láthatsz munkát, a hétvégi az a dobermann világkiállitás volt.
2011. aug. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!