Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a világ legkisebb...

Melyik a világ legkisebb kutya fajtája?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy szoba kutyust, aki tényleg nem nőne meg nagyra, és ne legyen hosszú szőre se, hogy ne kelljen mindig "fésülni".


Én a csivavára gondoltam, de ahogy elnéztem néhány képet, majdnem akkora mint a volt tacskó kutyánk, ami valljuk be nem is olyan kicsi.


Bunkó emberek kíméljenek.


2011. aug. 9. 21:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
A csivava. Súlya 0,5 kg és 3 kg között mozog. Gondolom élőben még nem láttál csivavát, a képek nem élethűek. :)
2011. aug. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%
A Hot Dog súlya még a fél kilót sem éri el
2011. aug. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Hát igazi zsebkutya nincs. Ha a csivava nem elég kicsi neked, akkor vegyél hörcsögöt :)
2011. aug. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Első válaszolód vagyok!

Nézd, macskához képest:

[link]

2011. aug. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Hopp, válaszolód.. mintha csak hódolód :D
2011. aug. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Vegyél tengerimalacot :))

Egyébként nem akkora közel sem mint egy tacskó (nem tudom milyen fotót néztél vagy lehet törpe tacsitok volt).

Egy tacskó kb 9kiló míg a csivava nem haladhatja meg a 3 kilót (és fél kilónál nem lehet kevesebb.)

Azért ez nem egy hatalmas eb.

De ha annyira kicsi kutya kell akkor vegyél Teacup Pomeraniant. Na az már tényleg hörcsög méret. Berakod a táskádba és kiveszed. Igaz szőre az van. Nővérem is folyton azzal zaklat, hogy neki ilyen kell -.-"

Viszont az ára biztos nem két forint... Egy rendes pomerániai ára is 150 felett van akkor egy ilyené. Pláne hogy külföldről hozod.

2011. aug. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
2011. aug. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Hát én egy tenyéssz oldalon néztem a csivavákat, de azok akkorák mint egy tacskó.

Itt az oldal: [link]


Ezeken a képeken nincs olyan kicsi, mint amelyiken a cicával fekszik. Vagy van közöttük különböző méret is?

Van a csivaván belül mini méret is?? xD


Amúgy tényleg nem láttam élőben még csivavát.

2011. aug. 9. 22:17
 9/22 A kérdező kommentje:
Jaaaj ez a Teacup Pomeranian nagyon édes! A nővéred honnan vette? ^^ ez nagyon kis cuki.
2011. aug. 9. 22:20
 10/22 anonim ***** válasza:

Remélem nem innen tervezel venni. Vannak nem törzskönyves csivaváik is, tehát nem bizonyítható fajtatisztaságuk.

Nincsenek elkülönítve a méretek, de azért egy 3 kg-os csivava nagyobb, mint egy 0,5 kg-os. :) Nem nagy kutyák. Ha nincsen semmi viszonyítási alap, egy olyasmi, amelyik tárgyról pontosan tudod mekkora, nem igazán tudod elképzelni mekkora is valójában. Én, amikor mutatott a tenyésztő a kölyök csivavámról képeket, láttam, hogy kicsi. De nem gondoltam volna, hogy annyira, amikor megláttam élőben elcsodálkoztam, kisebb volt mint a nyuszim picikorában. Megéri normális helyről venni, a legtöbb csivavának mondott kutya pincser keverék, de ez látszik is az orrukon.

2011. aug. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!