Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel tudnánk segíteni egy...

Mivel tudnánk segíteni egy menhelynek, ha anyagilag nem tudjuk támogatni?

Figyelt kérdés

Ami van:

- játékok, labdák, etetőtálak

- lábasok, edények

- gyógyszerek, amikre nincs szükségünk, lejárt eü-s dobozok a kocsiból

- apukám asztalos, rengeteg fahulladék van, azokból tudna kutyaházakat készíteni, illetve van több zsák forgács esetleg télre

- törölközők, rongyok, amiket nem használunk

- műanyag lavorok, vödrök

- tisztítószerek, fertőtlenítők esetleg takarításhoz

- régi ágyneműk, mint paplanok, párnák, stb


Szerintetek ez jó ötlet lenne? Örülne vmelyik állatotthon, menhely neki? Azért kérdezem, mert még konkrét helyet még nem kerestünk fel, de valamivel szeretnénk egy kicsit segíteni, ha anyagilag nem is tehetjük meg.


2011. aug. 28. 20:28
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat, az egyéb kategóriába akartam írni.
2011. aug. 28. 20:30
 2/11 anonim ***** válasza:
Biztosan örömmel fogadják bármelyik menhelyen amiket írtál. Mi a NOÉ-hoz vittünk régi törölközőket, plédeket, mondták, ezekből soha nincs elég. Ha csak kevés pénzt tudsz rááldozni, vihetsz pl. macskaalmot, pár konzervet, néhány csomag száraztápot. Tudod, ahol kevés van, apróságnak is örülnek.
2011. aug. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem igen :) Sőt az önkéntes munkának is örülnék, ami annyit tesz, hogy játszanak az állatokkal vagy sétáltatás, vagy kakitakarítás :D
2011. aug. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szerintem minden menhely örülne, ha felhívnátok és segítenétek nekik ezzel-azzal. Biztosan megköszönnék :)
2011. aug. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tényleg, van egy rakás 'leharcolt' plédünk is, ami a nagyszülőktől maradt ránk és nem használjuk. Akkor majd felkeresünk egy helyet, utána nézek megbízhatóaknak. Csak nem tudtam, hogy egyáltalán jó ötlet ez, de ezek szerint igen. :) Köszönöm!
2011. aug. 28. 20:40
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem igen ,sőt biztos örülnének neki.:) Nagyon jó ötlet:) A kétkezi munkát is biztosan szívesen fogadnák.:)
2011. aug. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Jó lesz az, az ötlet!:D


Én ha nem tudnám segíteni anyagilag, akkor minden hétvégén mennék segíteni ingyen.

pl.:sz*rt szedni, kaját, vízetni adni a kutyáknak, takarítani, sétáltatni a kutyákat, játszani velük:)

2011. aug. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Persze, hogy jó ötlet! A legtöbb menhelynek a honlapján van is lista, hogy mikre van szükségük. A Noé-ét itt találod: [link]


A Lelenc pedig épp tanyát épít és költözik, nekik is biztos, hogy rengeteg minden jól jön abból, amit ti adni tudtok, de nekik is van itt egy listájuk:

[link]


A Lelencnek apud kétkezi munkája is biztos, hogy hatalmas segítség lenne :)))


Paplant és párnát szerintem nem nagyon használ senki, mert pikk-pakk szétkapják az állatok, aztán csak száll a toll, de lehet, hogy van olyan ideiglenes befogadójuk, akinek jól jön, vagy sokszor a menhely embereken is segít, és akkor oda is jól jöhet adományba.


Azért kérdezz rá, hogy akinek adományoznál, nekik mire van ezek közül szükségük, mert a Noé pl. úgy tudom, hogy nem használ forgácsot, de biztos, hogy sokan igen.

Ezek mind értékes és hasznos dolgok, amiket írtál, és biztos, hogy mind jól jön valakinek.

Nagyon rendes vagy és a családod is! Sokkal több ilyen ember kellene, aki nem a kukába dobja, hanem átgondolja, hátha másnak is szüksége van rá.


Ja és ideiglenes befogadással is tudtok segíteni a legtöbb egyedületnek!

2011. aug. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a hasznos válaszokat, akkor jobban szétnézünk itthon és összeszedjük azokat a dolgokat, amik nekünk nem kellenek, de nekik szükségük lehet rá. :)
2011. aug. 28. 21:04
 10/11 anonim ***** válasza:

Jól teszitek:D

Szívesen:D

2011. aug. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!