Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Husky kutyust szeretnék, mit...

Husky kutyust szeretnék, mit kell nagyon tudni róla?

Figyelt kérdés

Sziasztok , egy husky kutyust szeretnék , és az érdekelne , hogy mik az elvárásaik. Pl : mennyit kell sétáltatni , etetés meg stb.

köszi a válaszokat :D


2011. aug. 29. 11:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
A Husky-t nem sétáltatni kell,hanem futtatni!
2011. aug. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
61%
Légyszi menhelyről fogadd örökbe,ha tudod,és nem nagy kikötés,hogy fajtiszta legyen.
2011. aug. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, elég szökős fajta. Valaki alátámasztaná, vagy megcáfolná ezt a tényt, ha már husky-s kérdés van fent? :)

köszönöm

2011. aug. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Elég makacs, önfejű fajta. Nagy a mozgásigénye, tehát nem éri be azzal, hogy sétálsz vele a környéken egy kört, vagy dobálod neki a labdát a hátsó kertben...Minimum hosszú túrák, rengeteg séta, futtatás stb...Ellenben, egy unatkozó kutya lesz, aki egyfolytában elcsavarog.
2011. aug. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valóban szökős fajta, ha nincs foglalkoztatva!
2011. aug. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
77%
szökős, makacs, öntörvényű, bosszúálló, okos egygazdás ugyanakkor szerethető kutya.Ha kezdő vagy és nem vagy kemény, következetes nem ajánlom.
2011. aug. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Évekig voltak huskyaim..

rendkívül szökős fajta ,

minden egyéb állatot ( macskát , sündisznót, vakondot , stb) megöl ,

a kertet tönkreteszi .

a gyerekeket viszont imádja , bármit megtehetnek vele , nem fogja megkapni őket.

2011. aug. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Hatalmas a mozgásigénye, ezért nem elég napi fél óra séta, hanem futtatni kell, túrázni vele, télen nagyon szeretnek szánkózni.

Nehéz nevelni, mert makacs, önfejű fajta. Önálló döntéseket hoz.

Ha kevés mozgást biztosítasz neki szökősé válhat.

Nem szereti a nagy meleget.

2011. aug. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
73%

Igen osztom az előző kommenteket. Nekem is az van, bár csak félvér..xD

Ha unatkozik ugat sőt inkább csipog, átszökik a szomszéd kutyához. Nem győzől majd utána szaladni. De nagyon nagyon sok mozgást igényel...én pl előbb kifáradok mint ő és még nem láttam soha hogy fáradt lenne egyszerűen nem ismeri. km.-et futna megállás nélkül. Bár én azt vettem észre hogy nem barátságos más kutyákkal egyszerűen nem viseli el. Viszont nagyon aranyos, folyton visszabeszél, mindíg üdvözöl és olyankor olyan cukin ugat :DD

Bár a macskáimmal megvan, de tudják hogy hol a helyük, Rexi elintézi :) De nem bántja. Az én kutyám már kiskorában sem szeretett igazán játsznai, többre tartja a hooooooooszú túrákat és imád futni. És szinte mindent megeszik pl minden megyfánkat lelegeltexD nemtom miért és nyáron arra szokott rá hogy a dinnyét eszi :) És szeret enni, nagyon sokat. Nem tudom hogy egy fajtiszta is annyit eszik-e de az enyém sokat. Fürödni viszont nem nagyon szeret:D Fésülni lehet de a farkát nem engedi nagyon, Imád hemperegni a hóban meg ilyenkor a füben. Tényleg elég önfejű is. Ha nincs kedve valamihez akkor nem csinálja. Remélem segítettem :D

2011. aug. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

nagyon nagyon köszi a válaszokat :D sokat segítettek !

Nem vagyok kezdő rengetek kutyum volt eddig :D van egy másik kutyám , ő német juhász ő nem igazán bírja a kan kutyákat , de szuka husky-t szeretnék :D igen , én is gondolkoztam a menhelyi kiskutyákról akiket még lehet nevelni ..:D

annyira imádom a huskykat annyira édesek és kell egy :D

2011. aug. 29. 12:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!