Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A magyar fajták viszonylag...

A magyar fajták viszonylag olcsón kaphatók?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért?
2011. aug. 29. 13:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Nekem 2 Pulim van és ja! Mondhatjuk azt hogy szite áron alul. Ez azért van mert a magyar fajta kutya nem keresett! De ennek jó oldala is van az hogy a szaparítók nem kapták fel a magyar fajtákat és így nincenek túltenyésztve és megvannak kímélve egy csomó betegségtől! De a rossz oldala meg az hogy nem sok magyar fajtát látni Magyar országon!
2011. aug. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám olcsónak. Én kuvaszaim Erdélyből származnak, egy barátomtól kaptam őket. Fajtatiszta törzskönyvezett kutyák. De rendes tenyésztőnél nem olcsók, esetleg szaporítóknál...Csak hát azok olyanok is.
2011. aug. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
első vagyok ja és nekem mind a 2 pulim törzskönyves és megvan minden papírjuk szűrés stb.. Hát nem voltak olcsók de viszont nem is olyan árban voltak mint ahogy gondoltam volna
2011. aug. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát mi a fajtatiszta Vizslánkat ingyen hoztuk az egyik barátunktól. Pont akkor volt kint náluk az állatorvos amikor mentünk érte és fel volt háborodva, hogy ingyen visszük. Mert szerinte már akkor ért volna 25-30 ezer forintot (akkor volt kb 2 hónapos).
2011. aug. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nem úgy értem hogy olcsók, hanem mondjuk van olyan fajta ahol a kiskutyák mondjuk 100.000-nél kezdődnek, de pl a mudiról úgy hallottam hogy 40.000 ft már normális árnak számít
2011. aug. 29. 13:14
 6/12 A kérdező kommentje:
egyébként én majd kuvaszt szeretnék a közeljövőben
2011. aug. 29. 13:15
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Hát mondjuk. De egy Pumi legalább 60.000Ft mert eléggé érinti egynéhány örökölhető betegség!
2011. aug. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Amúgy azok jók mamáméknak is az volt 18 évig élt mikor súlyos beteg lett és el kellett altattatni.
2011. aug. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerencsére még nem lettek divat kutyák. Aki tartja, többnyire a fajta szeretetéből adódóan, nem pedig azért, mert a szomszédnak is az van alapon...
2011. aug. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát nekem munkára kellett a puli, tehát nem ilyen "kiállításnyertes" szülei vannak, hanem olyanok, akik "tényleg pulik", és dolgoznak is, és nem vettem drágán.
2011. aug. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!