Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Magyar nyelvű Photoshop amit...

Magyar nyelvű Photoshop amit viszonylag könnyen lehet kezelni?

Figyelt kérdés

Légyszives küldjetek linket, vagy írjátok a le a nevét a programnak. Magyar nyelvű photoshop , és viszonylag könnyen kezelhető legyen..

Felpontozom a válaszolókat!


2011. nov. 4. 14:43
 1/7 Heckler ***** válasza:

"vagy írjátok a le a nevét a programnak"


Miért, a Photoshop az micsoda, ha nem a neve a programnak?

2011. nov. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi? Ezt nem értem. Van Photoshop, ami eredetileg angol, de van magyar fordítása is. Nem könnyű, csak akkor, ha már beletanul az ember. (és vannak régebbi, és újabb verziója is.) Viszont rengeteg tutorialt találsz róla a neten.

Van ingyenes program is, ami hasonló hozzá, a neve GIMP, és kevesebbet tud, de ingyenes. Szóval a GIMP-et tudom ajánlani, bár én Photoshop-ot használok, de nem magyarul :)

2011. nov. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Photoshop, vagy képszerkesztő neve is lehet. Van a képszerkesztők közt pl PhotoScape stb.....
2011. nov. 4. 14:48
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ 2. A GIMP-et kipróbálom.
2011. nov. 4. 14:49
 5/7 anonim ***** válasza:

(második vagyok)

Szívesen, még azt tudom mondani, ha beletanulsz a gimpbe, akkor könnyű lesz a Photoshoppot kezelni. De egyébként én is sokat kipróbáltam, pl. a Photoscapet is, de ahhoz képest óriási ugrás a gimp is. Ha valamit nem értessz, nézz tutorial oldalakat, esetleg youtube-n is találsz!

2011. nov. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
oké. Köszi :)
2011. nov. 4. 14:53
 7/7 Tombor Karina válasza:
nekem a photoscape a kedvencem, de a gimp és az adobe photoshopok is nagyon jók, csak azok nem magyarok :DD most én is photoshopokat keresek, olyat amivel a szemek színét egyszerűen lehet megváltoztatni :DD
2012. dec. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!