Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan tudjam, hogy a hörcsögö...

Honnan tudjam, hogy a hörcsögöm aranyhörcsög, vagy a törpe verziója? (Nem a dzsungáriaira gondolok, hanem ami ugyanígy néz ki, kicsibe. )

Figyelt kérdés
2011. aug. 30. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Hát a méretéből :D
2011. aug. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Jajjj... na akkor részletezem.

2 hete vettük. De, azt mondta az eladó, olyan 5-6 hónapos lehet. Namost fele akkora, mint a másik aranyhörcsögünk. És ráadásul valaki ma azt mondta, hogy az Ő hörcsöge már 3 hónaposan kb akkora volt, mint egy kifejlett állat. Ebből gyanús. Viszont a színezete és mintája meg olyan, mint az aranyhörcsögé... nem tudom. (Bocs de véletlenül tettem a kutyás oldalra a kérdést.)

2011. aug. 30. 15:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivan? Törpe aranyhörcsög nem létezik...
2011. aug. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja akkor bocsi :)

Ez gyanús... Tudsz feltenni róluk képet??

2011. aug. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja, most olvasom a kommented. Egyrészt az állatkereskedésekben igen ritkán tudják megmondani az állat pontos korát, többnyire csak hasraütés szerűen mondanak valamit. Szóval simán lehet, hogy fiatalabb.

Vagy "csak" egy alulfejlett jószág. Ki tudja, honnan való, lehet, hogy totál beltenyésztett, nem etették rendesen stb.

Na meg nem tudom, mennyire kicsi és milyen nemű, de a hímek általában kisebbek valamivel.

2011. aug. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja akkor biztos félre informált az illető. Na mindegy.
2011. aug. 30. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!