Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mekkorának kell lennie egy 4...

Mekkorának kell lennie egy 4 hónapos mini bolognese kutyusnak?

Figyelt kérdés
Bolognese kutyusom van, és múltkor találkoztam az állatorvosnál egy ugyanannyi idős, de jóval nagyobb (magasabb volt) bolognese-el. Lehet hogy az enyém mini?
2011. aug. 30. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem mini, maximum hibás, keverék. Ha nincs törzskönyve a tiednek, akkor alapból sem mondható bolognesenek, vagyis teljesen felesleges más kutyákhoz hasonlítgatni a fajtában, akik valószínűleg szintén nem fajtatiszták.
2011. aug. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mini nem létezik.
2011. aug. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, hogy így látatlanból hogy tudod megítélni, hogy van-e törzskönyve vagy nem, de nem kritizálást kértem , hanem választ. Vannak olyan emberek ugyanis, akik nem tehetik meg hogy a kedvenc kutyafajtájukra 150.000 Ft.-ot költsenek, de olyan kutyáról álmodoztak már rég óta. Ja és szerintem minden kutya egyenrangú kutya és nem kell hibásnak titulálni a keverék, vagy épp törzskönyvvel nem rendelkező kutyákat.
2011. aug. 30. 15:11
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért háborít fel, ha normális választ kapsz. Ha nem törzskönyves, akkor csak a Jóisten tudná megmondani, hogy mekkorának kellene lennie. Ha meg törzskönyves és a standardnak nem megfelelő, akkor hibás. "Szaknyelven" így mondják.

Tudod hány ember van, aki álmodozik erről-arról-amarról és az életben nem lesz neki olyan, mert nincs rá pénze?! A kutya azért nem olyan drága, hogy ne lehessen pár év alatt összegyűjteni a rávalót!

2011. aug. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az nem Bolognese volt, hanem havanese. Abban is van fehér szinű, és ők nagyobb termetűek.
2011. aug. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem minden ember egyforma termetű, mégis mind emberek. ugyanígy a fajtatiszta kutyáknál is. nekem volt már yorkim, ami kb 3 kg volt, ismerek tole sokkal kisebbet es sokkal nagyobbat is (mondjuk itt van mini is) most bolognesem van(fel eves, 2,5 kg), ez a fajta is lehet kisebb-nagyobb (2-5 kg). nem lehet minden bolognese halál pontosan pl 3,2 kg!!! kulonboznek
2011. nov. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!