Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Örögbefogadás!? Bővebben lent.

Örögbefogadás!? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
szeretnék egy kicsi kutyát ötögbefogadni(olyat,amelyik kicsi is marad).Tudtuk nekem honalapokat küldeni,ahonnan választhatnék egyet? Köszönöm szépen:) a jövendőbeli kutyusom nevében is!:)
2011. aug. 30. 15:59
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
nem,akkor nem,hiszen ezekre szüksége van.De arra nincs szüksége hogy 100.000 ftba kerüljön és hogy nem tudom milyen legyen a vérvonala.;)
2011. aug. 30. 16:28
 12/15 A kérdező kommentje:
nem udom milyen hiperszuper legyen a vérvonala*
2011. aug. 30. 16:28
 13/15 A kérdező kommentje:
jajj és igen már kihagytam,hogy volt kutyám,szoval ne gyere nekem az ilyen dumákkal,hogy nem tudom mit vállalok meg stb..-.- kössz;)
2011. aug. 30. 16:30
 14/15 anonim ***** válasza:

én mutattam a képeket a két kis feketéről.:)


őszintén szólva megértelek, egy keverék gyakran sokkal kevésbé fogékony a betegségekre, mint az ilyen-olyan fajtatiszta, még ha kitűnő tenyésztőtől van is...


amikor ezzel a kutyussal megyek táskában, mindenki azt kérdezgeti, jaj de helyes, milyen fajta???


[link]


amikor megmondom, hogy keverék, csak lesnek, hogy egy keverék miért nem az udvaron kergeti a tyúkokat.:D


(amúgy csak párszor viszem be a városba, hogy edződjön az idegrendszere, messziről sem az a táskában cipelem a kutyámat shoppingolni kaliberű lány vagyok, inkább örülök, ha az erdő melletti patakból kirohanva rám ugrál mind a 6 kutya a macska méretű keveréktől kezdve a közép-ázsiai juhászig és fülig összenyalnak meg sároznak.:D)

- ezt csak a hülye kommenteket megelőzendő szúrtam be.

2011. aug. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Jajj,nagyon aranyos(ak) a kutyusod(aid)!:))
2011. szept. 1. 16:46
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!