Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kivihetem a kutyát sétálni?

Kivihetem a kutyát sétálni?

Figyelt kérdés
Kb 3 és fél hónapos még nem kapta meg az utolsó oltását (amire most nem emlékszem, hogy mi) és a veszettség elleni oltását. Már párszor kivittem és nagyon élvezte. Ha meghallja a kulcscsörgést rohanna ki azonnal, már nagyon szeretne kimenni. Az árt neki ha pl kiviszem a Margit-szigetre rohangálni egy kicsit?
2011. aug. 31. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
még ne, várjatok az utólsóval
2011. aug. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát mi is így állunk nekünk vasárnap lesz 3 hónapos a kutyánk és a 3.oltását már megkapta két hét múlva jön a veszettség de mi a hétvégén már levisszük sétálni fontos hogy ne szedjen fel semmit a földről ne simogassák idegenek és csak oltott kutyákhoz enged oda akkor nem hiszem hogy probléma lenne..
2011. aug. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2.vok

a 3.oltást várjátok meg mindenképpen..

2011. aug. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
inkább még várj vele, nehogy összeszedjen valami bacit az utcán..
2011. aug. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!