Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kivihetem így sétálni?

Kivihetem így sétálni?

Figyelt kérdés
3 hónapos kisfiam tegnap kapott prevenár ill. kötelező oltást. Éjszakára belázasodott, és még mindig lázas, vagyis inkább hőemelkedése van, a popsijában mérve 38,1 fok, csak olyan melegnek érzem a kis homlokát. A kedvével nincs gond, vigyorog, nézelődik, most alszik. Kint elég jó időnek néz ki, süt a nap. Elmehetek Vele egy kicsit sétálni, ha felébredt?
2011. aug. 5. 08:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Én kivinném sőt ki is vittem. A levegőnek szerintem nincs semmilyen kedvezőtlen hatása, akkor se ha esetleg lázas. A babakocsiban úgyis fekszik. Akkor nem mentünk már, miután nagyobb lett, elhagytuk a babakocsit. Lázasan nem sétáltattam azért.
2011. aug. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mérd meg neki miután felébredt, lehet, azóta lement neki a láza.Nekem még mikor újszülött volt a lányom, elmondta a védőnő, hogy hőemelkedéssel lehet vinni sétálni, de lázasan nem.Most már 10 hónapos, egyszer volt beteg, de én ezt betartottam mindig.Akármilyen szép az idő, ha nem tudom 38 fok alá nyomni, nem megyünk.Ma meleg is lesz, süt rá a nap, és szépen fog felfelé kúszni a láza..Szerintem várd meg, míg lemegy neki, utána mehettek.Előttetek az egész nap!Délután is viheted.
2011. aug. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha azt nézem, hogy a popsijában mérve volt 38,1, amiből 0,5 fokot le kell vonni, akkor 37,6 fok, ami csak hőemelkedés. Így akkor vihetem, és hátha még jót is tesz Neki a friss levegő...
2011. aug. 5. 09:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, akkor viheted!!Azt hittem, levonva ennyi.Jó sétát!!
2011. aug. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ne "azt nézd", az hőemelkedés, mindig le kell vonni!

ahogy a 2. is írta, hőemelkedéssel mehettek, lázzal ne

2011. aug. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!