Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy viszonyul a kutya a...

Hogy viszonyul a kutya a medencéhez?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretne a családom venni egy medencét,de első sorban a kutyával kell foglalkozni.Félek hogyha szabadon hagyjuk a kutyust akkor szétrágná vagy beleugrana.

Ilyenkor mi a megoldás ?


2009. ápr. 19. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk van medencénk, mondjuk az ilyen nagy, beépített szóval attól nem kell félni, hogy megrongálja a kutya, de eddig még eszébe nem jutott bele menni, még úgy se, hogy bedobtuk a labdáját vagy ilyesmi. Max néha beleiszik. Nekünk amúgy francia bulldogunk van. Ha belemenne a kutyátok akkor csak le lehet valahogy szoktatni...ki kell figyelni a dolgot. :)
2009. ápr. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
körbe lehetne keríteni a medencét
2009. ápr. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha gumi medence,akkor a kutya a körmével is kijukaszthatja.
2009. ápr. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekünk van medencénk. Úszómedence (nem tudom, hogy nektek milyen lenne)

Kutyánk is van, és már volt is egy. Szóval 2 kutya közül egyik se ugrott még bele. Ugyan az első beleesett párszor, és akkor volt egy kis bonyodalom, de végül mindig kimentettük. És ez elég ritkán fordult elő. A második kutyánk viszont megrágcsálja a szélét, viszont mentségére legyen mondva, legalább nem ugrál bele :)

Szeretem a kutyákat, és sokat olvastam róluk. Egyet biztosan mondhatok: újfoundlandi-tok van, jobb ha nem lesz medence. Meg az ilyen úszó-mentő kutya fajtákkal vigyázni kell. De különben szerintem nem lenne probléma.

2009. ápr. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát igen ... gumi falú medencét szeretnénk és már azon is gondolkodtunk, hogy valamivel körbe is keríthetjük majd.
2009. ápr. 21. 16:15
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát a német juhász nem tudom,hogy hajlamos is lenne arra hogy beleugorjon.Mondjuk szereti a vizet :)
2009. ápr. 21. 16:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem régen németjuhászom volt. Bele nem ugrott, de ivott belőle, és párszor beleesett, és akkor nem tudott kijönni. És hát nem egy könnyű kutya, szóval mire kihúztuk... :)
2009. ápr. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!