Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Légúti betegsége van a 3 éves...

Légúti betegsége van a 3 éves Westie-mmek, sokat tüsszentett és elvittük orvoshoz. Kapott 4 védőoltást és 4 tablettát. Valamilyen mellékhatás felléphet, esetleg láz, hányás akármi? Hogyan kúráljuk szegénykét? Esetleg tea?

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt az állatorvostól is megkérdezheted!:D
2011. szept. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát az az igazság hogy apukám vitte el ő meg nem igazán tudja mit kell ilyenkor kérdezni. Gondoltam az tud tanácsot adni aki már találkozott ilyen esettel.
2011. szept. 1. 12:57
 3/8 anonim ***** válasza:

Mivelnem tudjuk milyen injekciót kapott (biztos nem 4 oltás volt) és milyen kezelést ezért nem tudunk válaszolni.

De léguti betegségekre a nagy séták mindenképp jók.

Természetesen nem a város közepén, hanem erdőben

2011. szept. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1. vélaszoló vok:

Én nem vok Westie gazdi, de felléphetnek mellékhatásai, a tapletta dobozán rajta van szerintem.

Vagy ott kapott tablettát az állatorvosnál?


Tea az nem lesz jó, mert cukros:D (de nem tom)


Simogasd, ettesd rendesen, legyen elötte friss víz!

2011. szept. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A teába nem tennék cukrot, ennyire nem vagyok hülye. A tablettát nem dobozba kapta csak a tokjába szóval csak a gyógyszer típust tudom. Akkor viszem sétálni valami jó helyre, friss vizet kap mindennap. 2 oltást biztos hogy kapot mindkét oldalába 1-et 1-et, kicsit vérzett is neki. Csak sajnálom szegényt, nem szeretném ha belázasodna vagy ilyenek.
2011. szept. 1. 13:15
 6/8 anonim ***** válasza:
(az nem oltás hanem injekció. gyógyszer. az oltás valamilyen betegség elleni megelőző kezelés. pl a veszettség elleni oltás, vagy a kombinált)
2011. szept. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
elnézést.
2011. szept. 1. 13:31
 8/8 anonim ***** válasza:
nem értek hozzá, de mint ahogy az emberi gyógyszereknek, injekcióknak is vannak mellékhatásai, úgy ez gondolom a kutyákra is vonatkozik. injekciótól nem hiszem hogy hányna, max láza lesz, de attól függ milyet kapott.
2011. szept. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!