Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi van az újszülött kiskutyáva...

Mi van az újszülött kiskutyával? Hogy segítsek rajta?

Figyelt kérdés
nagyon kétségbe vagyok esve!tegnap születtek kiskutyák. az egyik összerándul, begörcsöl, megkeményedik az egész pici teste, nyújtogatja a nyelvét, de egy idő után leáll és pihen, aztán megint, ráadásul mikor elkezd görcsölni, előtte felsikít!mitől lehet? annyira sajnálom, hogyan tudnám megmenteni?!?!
2009. ápr. 19. 20:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%
ORVOS!
2009. ápr. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%

nem sajnálod eléggé ha eközben te netezel!


Orvoshoz azonnal!!!!!!!!!!

2009. ápr. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
81%
Miért nem egyértelmű hogy ilyenkor orvoshoz kell vinni??? Szerinted mi távgyógyítók vagyunk??
2009. ápr. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
hova oroshoz?!?! itt nincs ilyen?!?! a császárnál azt mondta h az életképesekkel foglalkozzunk, akinek meg kell halnia úgyis meghal! a mellkasmasszírozás kihozza őt a görcsből, de nemtom mit kéne!!! ezt csináltam kb 3órán keresztül.
2009. ápr. 19. 21:14
 5/23 anonim ***** válasza:
63%
Hát talán ezért nem kéne olyannak szaporítani aki nem ért ehhez... Szegény kutya.
2009. ápr. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
95%

Lehet a kicsi epilepsziás!

Az az orvos pedig hülye,keress másikat!

2009. ápr. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
na mond meg ehhez h kell érteni. én nem vagyok állatorvos, talán akkor jólenne. okoskodni nem itt kéne, én segítséget kértem.
2009. ápr. 19. 21:29
 8/23 anonim ***** válasza:
91%

Sajnos ez egy gyakran előforduló herpesz vírus.

Ha tudod tartsd a kicsik testhőmérsékeltét 32 fok felett, mert a meleg öli a vírust. Ezt elsősorban infra lámpával tudod elérni. Azt kell mondjam hogy amelyik kiskutya már ilyen görcsökkel küzd, az nem fog életben maradni, illetve már nem is jó hogy életben maradjon, mert a görcsös légzésleállás miatt az agya már károsodott. Őket engedd el! Sajnálom

2009. ápr. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
köszönöm! a 8 köyökből 6 meghalt, ma a kettőt meg látta doki, de ő is mondta h ha tegnap elkezdjük kezelni őket (dehát este és éjszaka és nagyon gyorsan történt minden) akkor megmaradnak, na de majd a legközelebbi vemhességet időben elkezdi kezelni, számolunk, időben megcsászározza az anyát. a kicsik kaptak immunerősítő injekciót, aki betegebb ő mégegy fajtát, meg a szájukba ilyen barna krémet, vitaminbombát, amit lenyelnek meg a szájpadlásukon is felszívódik. az egyik szinte azonnal rendbejött, a másik még nehezen lélegzik.ő ha megéli a holnapot megmarad. sajnálom nagyon őket, de legalább ezeknek van még esély. mi megtettük amit lehetett.
2009. ápr. 20. 10:41
 10/23 anonim ***** válasza:
64%
Jajj, minek akarsz még egyszer fedezteteni? Ne szaporíts már könyörgöm!
2009. ápr. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!