Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor lesz vizslatalálkozó és...

Mikor lesz vizslatalálkozó és hol? VAn egy lassan két éves kan vizslánk, és szeretnénk neki egy szukát találni, fedeztetés céljából. Illetve több vizslással is megismerkedni.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 19. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Jajj istenem... Miért kell neked is szaporítani???
2009. ápr. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Ne szaporíts! Van mit menteni a vizslamentősöknek! Ne "gyárts" még te is!

Itt biztosan tudnak segíteni, ez vizslás fórum:

[link]

2009. ápr. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a munkában olyan kiemelkedőt mutat, akkor érdemes - tenyészszemle és képességvizsga elengedhetetlen. Ha nem, akkor felesleges. Vegyél inkább egy másik vizslát vagy ments meg egyet. Épp elég elbaszott vizsla mászkál az országban, akik már nyomokban sem hordozzák az igazi vizsla tulajdonságait.
2009. ápr. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
jobb ha ezt a fedezős dolgot a vizsla talin nem pendíted meg mert vasvillával kergetnek el!
2009. ápr. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Törzskönyv, tenyésszemle, kiállítási eredmények, kennelnév?
2009. ápr. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nincs törzskönyve, semmi eredménye, nem hordtuk különböző versenyekre, de nagyon szép kutya, minden más vizslás dicséri, rendkivül erős és különleges. Meglepődve olvastam, hogy itt majdnem megköveztek, azért mert én csak egyszerűen szeretnék a kan kutyámnak találni egy társat, mert ugy gondolom szüksége lenne már egy lány kutyusra....Nem szeretném direkt szaporitani, csak gondoltam van olyan szuka kutya tulajdonos, akinek direkt jól jön néhány kiskutya....Nem gondoltam, hogy ez ekkora nagy vihart kelt.....Egyszerűen csak szüksége van már szegénynek egy kislányra....
2009. ápr. 21. 15:50
 7/7 anonim ***** válasza:

Ivartalanisd és nem lesz szüksége.

Annyi "fölösleges" vizsla van itthon, hogy a fajtamentők alig birják. Pont egy olyan fajta amivel dugig vannak a menhelyek .. igen, törzskönyvessel is.

[link]

Hányszor kell még ezeket elmondani?

2009. ápr. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!