Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire biznisz a kutyalopás?

Mennyire biznisz a kutyalopás?

Figyelt kérdés

Mennyire van ez a jelenség?

Mennyire kell félteni, óvni a kutyát, hogy valaki el ne vigye?

Van a kutyám argentin dog, és elég harapós, mármint nem veszélyes, de nem hagyja magát simogatni sokáig egy idegennek, ha nem vagyok jelen.

És 200 ezerért vettem kölyökként.

Most mennyi a valószínűsége, hogy valaki sétál az utcán, meglátja a kutyám, és rájön, hogy "hé, az a kutya 200 ezer forintot ér" ellopom!"

Van ilyen?


2011. szept. 5. 16:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Inkább udvarból szokták ellopni a kutyákat.
2011. szept. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem hiszem,hogy bárki is odaszaladna hozzád,kikapná a kezedből a pórázt és elszaladna vele.

De vigyázni kell rájuk,erre felé most jó pár yorki eltűnt,de senki se tudja,hogy vitték el őket,ilyen másodpercek alatt elvitték őket,de a te kutyusod nem valószínű,hogy valaki felkapja és bevágja a pulcsija alá:)

2011. szept. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
egy akkora dögöt nem fognak elvinni. A fő célpontok a még fiatal, kis termetű ebek(yorki, csivava,mopsz), amiket el lehet könnyen passzolni.
2011. szept. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Két-három hónapos kölyköket szoktak lopni, nem harapós felnőtt kutyákat.
2011. szept. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Két kilót adni egy kutyáért?????? Ezért kell inkább vmi korcsot tartani.
2011. szept. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Két kilót adni egy LCD TV-ért? Ezért kell valami leselejtezettet elkérni egy ismerőstől.
2011. szept. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A nagyobb testű őrző-védők ilyen szempontból nincsenek veszélyben, egy argentin dogot nagy valószínűséggel fel sem ismernek, nem hogy el akarják lopni. Inkább a kisebb testű, ismertebb fajtájú, látványosabb kutyákat kell félteni.
2011. szept. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem angol bulldogom van, mikor a nyolcban laktam, rendszeresen kérdezték ilyen rossz arcú alakok, hogy mennyi vót? Nekem erre bejáratott válaszom, hogy ajándékba kaptam, mert epilepsziás, és gyógyszer nélkül dührohamokat produkál. Meg hát töketlen, így a szaporítónak se támad kedve ellopni szerencsére.
2011. szept. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
Zseniális vagy!!!! Egyszer láttam egy epilepsziás vizslát, szörnyű... Aztán felállt, és elsétált mintha mi sem történt volna.
2011. szept. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is el szoktam sütni idegeneknek, hogy a kutyám beteges.

Egyébként ivartalanítva van, mert a kutyalopás nem azért jó biznisz, hogy legyen egy fajtatiszta kutyája az illetőnek, hanem hogy legyen mit szaporítani.

Egy ivartalan kutyát még van esélyed visszaszerezni, ha ellopták.

2011. szept. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!