Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cane corso mennyire vad?...

Cane corso mennyire vad? Lehet egy normális kutyát faragni belőle? Nekem szukám lesz!

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Ahogy elnézem őket kutyaiskolába.. egyáltalán nem vadak. :) Bár kinek mit jelent a vad? :D
2011. szept. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Párat ismerek, mind jó fej kutya. Egyik kan, kb 5 éves, első találkozásnál betojtam már a látványtól is, de a gazdi mondta, hogy tapizható és akkor nekiestem. Rendesen bújt hozzám azzal a nagy fejével, ahogy simogattam. Másik szuka, ő telepet őriz, szólóban, engem kedvel, idegeneket megmorogja, egyszer betörőt is fogott, mondjuk ő képzett. Simogatást igényli. Ha sétálni viszem simán hallgat rám is, és járókelőket le sem tojja. Ja és labdáért lemerül a víz alá a tóba. Nem az a félős fajta. Kiállításokon is a javát össze-vissza lehet simogatni, ölelgetni. Én bírom.
2011. szept. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kicsit off: melyik kennelből lesz?? :o)
2011. szept. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem ketto van a szukam nem vad de a kanom mar ket honapos kora ota gyilkologep pedig nem neveltem ugy
2012. jan. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!