Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aki ellenzi a klikkert, az...

Aki ellenzi a klikkert, az miért ellenzi? Mi oka rá?

Figyelt kérdés
2011. szept. 7. 14:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Nem ismeri, lusta megismerni, lusta megtanulni használni. Amúgy meg nem mindegy? Ha ellenzi, nem használja és kész. Attól mások még boldogok vele!
2011. szept. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ja, nekem tök mindegy, csak kíváncsi lennék az ellenérvekre.
2011. szept. 7. 15:03
 3/13 anonim ***** válasza:
39%
Mert, egy nagy hülyeség...
2011. szept. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Én nem ellenzem csak nem tartom mindenek feletti csodaszernek minden kutyához és emberhez. A klikker előtt is megtanultak bonyolult trükköket a kutyák.
2011. szept. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
45%
Persze, közlekedési eszközök nélkül is eljut az ember sok helyre, csak jóval kevesebb helyre és jóval hosszabb idő alatt. De tényleg az a véleményem, hogy aki nem akarja, az ne használja! Szerencsére nem kötelező.
2011. szept. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érdekelne nem lenne rosszalló a hangnem. :) Amúgy pedig én ugyan nem mondtam hogy nem használom, szóval ha információ nélkül következtetsz az a te bajod. Csupán nem vagyok elájulva tőle teljesen, néha hasznos, ennyi.
2011. szept. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sokan nem tudják használni mivel sokan azt hiiszik,hogy ez egy csodaeszköz amivel klikkelsz és a kutya meg is tanulta a trükköt,pedig ez nem így van.

Szerintem hasznos dolog és sokkal hamarabb,egyszerűbben tanulunk a klikkerrel.

2011. szept. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az én kérdésem főként azoknak szólna, akik szerint a klikker hülyeség. Miért hülyeség, mi a gond vele?
2011. szept. 7. 17:22
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ugy gondolom, hogy a kutyánál, feladat végrehajtás, és feladat végrehajtás között, óriási különbség van. Igy a dicséret sem egyforma. Viszont van olyan helyzet amikor pl. a kutyának gyorsan megkerülve láb mellé kell ülnie. Itt dicsérem ha gyors, és dicsérem ha leül, és akkor is, ha rendesen ül. viszont ha ezt megcsinálja patentra, akkor már nagyon-nagyon dicsérem. A klikker mindig ugyanazt a hangot adja, a kutya nem tud különbséget tenni, a nagyon jó, és a csak megfelelő között. Szerintem. Nekem a kiképzőm használja, ha a menetközben ültetés, és a fektetés tökéletes. Miután hátra nem fordulhatok, klikkel nekem, ha jó a feladat. Biztosan van, aki máshogy, és másra használja, nem feltétlenül itélem el. nekem nem jó.
2011. szept. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
45%
Aki kifejezetten ellenzi, az ezekszerint nem tudja megindokolni, hogy szerinte miért rossz. Vagy az is lehet, hogy senki sem ellenzi, legfeljebb nem kedveli.
2011. szept. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!