Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kiskutya tud ártani a...

Egy kiskutya tud ártani a cicáknak?

Figyelt kérdés
Most van egy új kutyusunk, még kölyök, viszont elég agresszívan áll a macskáinkhoz. Nem csak játékból kergeti őket, hanem teljesen be van indulva rájuk, alig lehet lefogni mikor a közelben vannak. Ha meglátja őket valahol, leül a hely közelében és fél óráig is képes ugatni őket anélkül, hogy elmozdulna onnan. Anyu szerint ha elkapná őket esetleg, akkor sem tudna nekik ártani, mert a cica rögtön összecsikarná, összemarná. De én azért félek, hogy egyszer rájuk harap vagy ilyesmi. Van okom idegeskedni?
2011. szept. 7. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:
van bizony, simán kettéharapja a gerincét
2011. szept. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mi 2 kiskutyát vittünk a kölyök macskáinkhoz. A macskák először megsértődtek a kutyára. Az is próbált játszani ( agresszíven a macskákhoz képest) de a macskák fújtak rá , fölmentek magas helyekre. Kellett 2 hét mire összeszoktak. Mi sokat figyeltük őket és ha a kutya rosszul közelített mindig rászóltunk.Értette ám. Mikor durvult hogy "nyúzta" a macskát pl harapdálta finoman ráütöttem a kutya seggére ( hogy ne fájjon neki) és kiabáltam vele. Azóta összeszoktak.
2011. szept. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A mi kölyökkutyánk is ilyen, lefekszik a macskától nem messzire és onnan ugat, morog rá :) Közel nem mer menni hozzájuk, mert 2x már kapott olyan taslit a macsesztól, hogy azt megemlegette. Én inkább attól félek hogy a macska okoz kárt benne egy ilyen esetnél, pl. megsérti a kutyus szemét vagy ilyenek.
2011. szept. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Akiteki ***** válasza:

Játszani szeretne velük.

Arra vigyázz inkább, hogy a macsek nehogy kikaparja a szemét. Jobb lesz minél előbb összeszoktatni őket.

2011. szept. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Simán, megis ölheti, eheti, eláshatja azt keresheted...
2011. szept. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

..a kutyád rosszabbul fog járni!!!!!!!!!!!!!

..a macskák ilyenkor brutálisak tudnak lenni...természetesen csak védekeznek!!..előbb-utóbb haverok lesznek,csak segítsd őket őszeszokni!!!!!!

2011. szept. 10. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
attól függ ha nagykutya lesz akk a macskáknak annyi talán most még nem :D
2011. szept. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
az én kutyám fél a macskától.:D
2011. szept. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!