Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most mit tegyek? Hogy derítsem...

Most mit tegyek? Hogy derítsem ki?

Figyelt kérdés
Szörnyű dolog történt!A falunban ahol lakok tesi órán az alsó tagozatban a gyerekek a focipályán egy elevenen elégetett kutyatetemet találtak! Most mit tegyek? Szóljak a rendőrségnek?
2011. szept. 7. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy elevenen égették el? Amúgy névtelen feljelentést lehet tenni képekkel bizonyítva, vagy szólsz egy közeli állatvédő szervezetnek.
2011. szept. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Onan tudom mert sokan látták és csak tudom már ha elégették amúgy onan tudom hogy elevenen hogy mondták nem volt rajta semmien más sérülés
2011. szept. 7. 18:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól még megmérgezhették.
2011. szept. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Amúgy írtam a vidám mancsoknak! remélem tessznek valamit
2011. szept. 7. 18:20
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor mér égették el?? Valmi hülye cigányvolt aki kiéli a szadista vágyait az állatokon
2011. szept. 7. 18:21
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem kell ahhoz sérülés; lehet mérgezés is, vagy betegség, ami a halál oka. Különben sérülés nélkül elég nehéz egy kutyát elevenen elégetni, mivel egy kutya nem hagyja magát elégetni. Tehát vagy előtte kólintották volna jól fejbe, vagy miközben menekülni próbált volna, elkerülhetetlen lett volna néhány kisebb-nagyobb sérülés okozása. Egyébként valószínűbbnek tartom, hogy valakinek elpusztult a kutyája egy fertőzés következtében, de nem akart pénzt költeni az elszállíttatásra, és hogy ne fertőzzön tovább a betegség, elégette a tetemet, így megölve az esetleges kórokozókat.


Ha azonban biztosra akarsz menni, kérd egy állatvédő szervezet segítségét.

2011. szept. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mindenesetre ne gondolj ra mert rosszat tehet a kozerzetednek, amugy sa a te felelosseged es gondolj arra, hogy biztos nem elve egettek el
2011. szept. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!