Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan derítsem ki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan derítsem ki, hogy mennyit képes tenni értem?

Figyelt kérdés
Szakítottunk a pasimmal, mert úgy gondoltam már nem szeret. Hanyagolni kezdett, inkább a haverjaival volt és velem nem is nagyon akart találkozni. Ezt a barátaim látták és mind mondták, hogy ez így már nem lesz jó, szerintük hagyjam el. Végül vége lett, de kevesebb mint 2 nap múlva írt a volt pasim, hogy hiányzok neki és nem jó nélkülem neki. Akkor nem tudtam mit higyjek. Akárkit kérdeztem azt mondták, hogy csak kihasználna megint. De elkezdtem reménykedni, hogy talán még mindig szeret. Végül időt kértem tőle, hogy egy kis darabig ne beszéljünk. Gondolkoznom kell. De ha utána írok neki, hogy oké megbocsátok akkor szerintem ugyanúgy folytatja a hanyagolásomat. Szeretném kicsit húzni az agyát, hogy megtudjam mennyit képes értem tenni, de közbe meg ne ijesszem el magamtól. Mit tegyek? Lécci segítsetek.
2011. okt. 11. 19:26
 1/6 bánomisén ***** válasza:
Minek játszmázol? Abból még nem sült ki soha semmi jó. Döntsd el, hogy akarsz vele járni, vagy sem, aztán mondd meg neki a végeredményt.
2011. okt. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

19:35


Látom pasi vagy és ja amit mondtál az pasi felfogás... és nem játszmázok. Csak most bezzeg már hiányzok neki, hogy szakítottunk... előtte meg hanyagolt.

2011. okt. 11. 19:39
 3/6 bánomisén ***** válasza:
Tévedsz, kérdező, nem pasi vagyok. Csak már régen elmúltam 16 és tudom, hogy mit érdemes megtenni egy kapcsolatban/kapcsolatért és mit nem. Te meg tanácsot kértél, ha jól értelmezem a lap tetején lévő irományod.
2011. okt. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

19:47


akkor sajnálom nem szóltam.

De most őszintén. Te mit tennél ha a pasid akkor hanyagol meg nem akarna találkozni veled amikor az övé vagy, de amikor már szakítotok írkál, hogy hiányzol neki. Na meg döntsem el, hogy tényleg szeret-e és nem fog ugyanúgy hanyagolni ha kibékülök vele.

2011. okt. 11. 19:59
 5/6 bánomisén ***** válasza:
Ne azt döntsd el, hogy ő mit akar. Azt döntsd el, hogy te mit akarsz, és aszerint cselekedj. A másik fejébe úgysem látsz bele, foglalkozz akkor a magadéval. Aztán tudasd vele, hogy hogyan döntöttél.
2011. okt. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
okok köszi
2011. okt. 11. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!