Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya bolhairtására mit...

Kutya bolhairtására mit tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
házi trükkök is érdekelnek
2011. szept. 7. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Alma ecettel megfüdeted a kutyád. Ezt a boltba fillérekért meg lehet venni. Ezzel meg mosod persze azért nem egy egész üveggel hanem vízzel felhígítva. Utánna langyos vízben olvasztas fel egy tasak vaníllia cukrot és ezzel is meg mosod a kutyád így nem lesz ecet szaga ezt úgy 2-3 percig hagyod rajta mint az ecetet és utánna le öblíted. Aztán megszérítom és megfésülöm őket igazítok rajtuk ott ahol kell és utánna egy kanál étolajal jól át maszírozom a kutya egész testét ettől szép lesz a bőre és csillogni fog a szőre vagyis jót tesz neki. Én havonta 2x fürdetem a kutyákat és egyszer így máskor meg bolhaírtós kutyasamponnal ne akkor már nem használok olajat. A kutyáimban nem is lehet bolhát találni. vagy csak nagyon véletlenül de az nagyon nagyon ritka ha 1 db is van bennük!
2011. szept. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
állatpatikában lehet kapni a nevét nem tudom de kis üvegben adják és nagyon nagyon hatásos! pár ml-ert kell 5l vízbe és ezt szivaccsal felvinni a kutyus bőrére. Abban a pillanatban megőrülnek a bolhák a kutyus meg vakaródzik mert "szegény" bolhák az utolsókat rúgják. Másnap ha van is benne akkor az döglött... ez a cucc gazdaságos is mert a többivel akár le is permetezheted a kutsus helyét is és így garantált a hatás!
2011. szept. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Neostomosan ampullával megfürdeted (1 ampulla 1l vízhez elég, egy közepes testűre 3 ampulla kell), úgy hogy belemártod mindenhol a vízbe, hogy mindenét érje (kivétel szem, száj), ezzel a benne lévő bolhák elpusztulnak, de a peték nem. Hagyod beleszáradni ezt a bőrébe. 2 nap múlva Stronghold vagy Advocate spotonnal lekezeled (megöli a petéket, és annyira erős, hogy a kutyából a férget is kiírtja). Ez a legegyszerűbb és leghatékonyabb módszer (tapasztalat, menhelyen besegítek).
2011. szept. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Amit a második írt, az a Neostomosan ampulla. De nem 5, hanem 1 liter vízbe kell oldani. Ami megmaradt a fürdésből, a kutya helyén szétlocsolni. A takaróit, fekhelyét is tisztítani.
2011. szept. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
HÁZI TRÜKK: RÁKENED A KUTYÁRA A SPOT-ONT!
2011. szept. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A házi készítmények úgysem segítenek, hogy elpusztítsd az összes élősködőt. Én is a Neostomosanra szavazok, olcsó, és az a leghatásosabb.
2011. szept. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat, első válaszadónak nagyon hasznos volt a válasza
2011. szept. 9. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!