Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan vizestál kutyának,...

Van olyan vizestál kutyának, amiből nem tudja szétfröcskölni a vizet amikor iszik?

Figyelt kérdés
Be akarom vinni magammal a kutyámat a munkahelyemre, és szeretem, ha mindig van kitéve neki víz, viszont amikor iszik, mindent összefröcsköl maga körül, az irodában meg szőnyeg van. Lehet kapni olyan tálat, amiből nem megy ki a víz, amikor iszik? Mondjuk valami magasítottat, vagy nem tudom milyen van.
2011. szept. 8. 11:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én mindig tőlük rendelek és bár a tálat még nem próbáltam, de sok helyen sok jó dolgot írnak róla, úgyhogy szerintem megéri kipróbálni.

[link]

2011. szept. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!! Jónak tűnik, kipróbálom!
2011. szept. 8. 11:44
 3/9 anonim ***** válasza:

azért ne hamarkodd el ezt a tálat, pláne, ha rövid orrú kutyád van.... milyen kutyus?:)


23N

2011. szept. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Német juhász, jó hosszú orra van :)
2011. szept. 8. 12:41
 5/9 anonim ***** válasza:
jah értem, de akkor meg viszont nagytestű, a tálat pedig kistestű, közepes testű kutyáknak ajánlják. Tényleg olvasgasd át:)
2011. szept. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
OK, köszi, utánanézek még!
2011. szept. 8. 12:47
 7/9 anonim ***** válasza:

szia!


Én kiszuperált mustáros vagy majonézes vödröt használok. Abba jó sok víz fér, és ha nincs tele töltve, nem is csurgat a kutya mindent össze. Pár liter víz (2-3?) belefér.

2011. szept. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
k
2011. szept. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A legkisebb tálat linkeltem be az oldalról, de van nagyobb verzió is, ha csak ez az akadály, de mégegyszer: tapasztalatom tényleg nincs vele, mert nálunk szerencsére nem probléma a fröcskölés, csak mint konstrukció tetszett amikor láttam.
2011. szept. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!