Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkshire terrier vagy Chihuahua?

Yorkshire terrier vagy Chihuahua?

Figyelt kérdés
Yorkie-m már volt, chihuahua-m még nem, viszont nem tudom, hogy próbálkozzak egy chihuahua-val vagy megint egy yorkie-val, kutyaovitól az összes vizsgát lerakni és utána még külön programra járni, engedelmességi vagy valami hasonló.
2011. szept. 8. 14:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mutasd meg a világnak, hogy a csivavákban is van tehetség! :)


Sok sikert, egy yorki gazdi

2011. szept. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%

pff...egyik sem

Ejj-ejjj ez a divat...

2011. szept. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem próbálkozz egy Chihuahua-val. Eszedbe sem jutott volna ez a fajta, ha nem tetszene, ha meg tetszik neked, akkor szerintem vágj bele. :-) Van esetleg valami ellenérzésed? Vagy miért hezitálsz?
2011. szept. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azért hezitálok a chihuahua-tól, mert ismerősnek van és háát...agresszív, nem lehet hozzányúlni, harap, kutyáknak nekiakar menni és nem tudom, hogy csak az övé az ilyen vagy ez általános..és nem divatból ugyanis van 2 kedvenc fajtám amiket nem hozok panelba...
2011. szept. 8. 16:14
 5/10 A kérdező kommentje:
Még aki írta,hogy divat, mindenki magából indul ki, ha valakinek ez tetszik akkor neked mért fáj? És bocsi, ha divatból lenne, akkor nem az lenne kint kérdésben, hogy kutyasuli, hanem milyen színű sapit vegyek neki nem??? Előbb gondolkozz..:) A többieknek tényleg köszönöm.
2011. szept. 8. 16:17
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
cukker mukker kutyi mutyi nincs..: MERT NEKED AZ KÉNE! CUKKKER MUKKKER!!!!!! DÖGÖNYÖZNI VALÓ POfFA!!!!! AZOK ÁM A LEGSZEBBEK!
2011. szept. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
CUKIIIIIII POFA!!!!!!!
2011. szept. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
VAUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!
2011. szept. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%
:) :) :) :) :)
2011. szept. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van ez is az is, igaz amit írtál a csiviről. A szőre viszont hullik, nem úgy mint a yorkié. Kicsit agresszív is. Eléggé karmolós tipus, arra számíts nem olyan selymes tappancsú, mint a yorkshire. Ha felugrik rád, hát megérezni. Ha allergiás van a családban a csivi nem jó választás. Télen elég fázós, mindég ruhát kell itthon is ráadni. Viszont okos fajta, csak eléggé orvvadász /a vendégekre gondolok/. Provokatív fajta, ezért sétáltatásnál vigyázni kell nagyon rá. Én imádom mindkét fajtát.
2011. szept. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!