Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon gáz lenne, ha egy...

Nagyon gáz lenne, ha egy kendővel finoman bekötném a kutyám pofáját? Nagyon nyáladzik.

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 14:02
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
15:42 jól írta. Tedd ezt. Mindenkinek jobb lesz.
2011. szept. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Miért kell egyből támadni, tüzet okádni? Barátságosan nem lehetett volna leírni, hogy ez miért ártalmas a kutyának?


Kérdező!

Ne kösd be a száját, a fentebb említett okok miatt. Ha zavar, akkor sűrűn törölgesd a száját, mást nem tudsz tenni. Nekem is van egy nyáladzós kutyám, pedig a fajtájára ez nem jellemző. Hozzá lehet szokni.

2011. szept. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
56%

Utolsó!

Mert nem érti meg! Azért! Ja és ha a kutyád nyáladzik de nem olyan fajta akkor vidd orvoshoz!

2011. szept. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Nem akartam bunkó lenni, csak elképzeltem rögtön az imádott kutyámat egy kendővel a pofája körül. Nem tudod úgy rá tenni, hogy ne legyen neki kellemetlen, mert ha lazára kötöd, hogy tudjon lihegni és inni, akkor azt pillanatok alatt leszedi, tehát nincs értelme. Ha meg szorosabbra kötöd, folyton figyelned kéne, hogy tudjon inni. Mint ahogy már fentebb írták, nem csak a nyári melegben liheg a kutya, szóval mindenképp kicseszés lenne vele szemben. Marad a törölgetés időnként. Gondolom lakásban tartott kutyáról van szó.
2011. szept. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Szia! Milyen fajta kutyád van? Nekem boxerem van, én mindig viszek magammal vizet, így ha szomjas séta közben is tudom itatni, eddig sosem folyt még a nyála, így hogy mindig vittem vizet. De amúgy kendőt tarthatsz magadnál, de ne a kutyád szájára tedd rá, hanem törölgesd meg vele.
2011. szept. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

17:26!

Na, már velem is kezded? Semmi baja sincs a kutyámnak, csak az ajkai lógnak, ezért nyáladzik. Vagy az orvos majd megplasztikázza?

2011. szept. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Kapjunk hajba, az lesz a legjobb :-)
2011. szept. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Szerintem itt már mindenki jobban nyáladzik, mint a kérdező kutyája XD
2011. szept. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

"inkább add oda valakinek! NE haragudj, de szerintem nem a legjobb helyen van nálad..."


"ha se a fajtája, se a természete nem indokolja, hogy nagyon nyáladzon, akkor ott valami probléma van a kutya nevelésében." :)))))


"Minek tartasz ilyen kutyát ha nem tudod elviselni a nyáladzást? Idióta."


"Egyszerűen felháborító! Tahó gazdi aki nem tűri azt hogy a kutyája egyszerűen liheg vagy nyáladzik, a végén ez lesz a kérdésed: "A kutyám lélegzik, mit tegyek??" figyu, nem való neked kutya add el és vegyél egy HALAT! de az sem fog kelleni, ugye?"

2011. szept. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Olvassátok már el figyelmesen a kérdést! Buta kérdés igen, de hogy állatkínzó, azt elég durva feltételezni a kérdezőről!
2011. szept. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!