Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? A szomszédomban...

Mit tegyek? A szomszédomban lévő kutya minden indok nélkül minden este fél kilenc körül el kezd ugatni és nem hagyja abba kb. két óra hosszat! Már idegileg kivagyok mert a szomszédnak három éve ez miatt szóltam és azóta nem kommunikálunk.

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Jelentsd fel csend háborítás miatt.
2011. szept. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Biztos nincsen rajta kikapcs gomb.

Ezt egyes szomszédok úgy oldják meg vidéken, hogy egy kis patkánymérget adnak a kutyának, aztán örömmel konstatálják, hogy csend van.


Gondolom, amíg az ugatás oka nem szűnik meg, addig az ugatás se fog. Lehet, hogy hall valamit, pl. akkor kezdődik több tévén az XY műsor, és irritálja a főcímzene. Nem vicc, van olyan "zene", (Belga, Szerelmes vagyok), amitől a kutyám fejhangon ugat, őrjöng, és képtelen elviselni. (Mondjuk igaza van, tényleg xar.)

2011. szept. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

vegyél kutyasípot és fúj meg 10percenként fogadom másnap aludni fog a környék összes kutyája :P még a denevérek is.

Én ilyenkor ki szoktam menni és felidegesítem a kutyát. Elfárad és befogja. :) Vagy kiabálok int a hülye hogy fogjad már bee!! :D :D

2011. szept. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ultrahangos kutyariasztó készülék?
2011. szept. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!