Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet olyan pórázt rendeln...

Hol lehet olyan pórázt rendelni, amivel Cesar Millan sétáltatja a kutyákat?

Figyelt kérdés
Ilyen kék damil szerűség, most pontosan nem emlékszem! Remélem tudtok segíteni! :)
2011. szept. 10. 14:38
 1/4 A kérdező kommentje:
Túl hamar írtam ki a kérdést.. megtaláltam :))
2011. szept. 10. 14:42
 2/4 anonim ***** válasza:
megmutatnád nekem is? :)
2011. szept. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kontakt póráz... Egy "szuperpóráztól " nem fog megtanulni a kutya jobban sétálni, . elég egy sima bőrpóráz is, vidd el kutyasuliba egy órára, ott megtanítják az alapokat, és otthon gyakorolhatsz, nem is kell rendszeresen járnod, elég ha megkéred őket hogy mutassák meg hogy hogyankell használni a pórázt. egy óra akutyasuliban kb 800 ft, ennek a töbszöröse az abéna damil...
2011. szept. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

első: retriever póráz a neve :)

második válaszoló: köszönöm, tudom, hogy kell egy kutyát sétáltatni, sőt tud is sétálni a kutyám, csak a mostani póráz megsérült és újat veszek és erre a fajtára gondoltam, hogy veszek! ( az igen, szép hosszú "mondat" lett )

2011. szept. 11. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!