Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Keresek olyan oldalt, ahol...

Keresek olyan oldalt, ahol kutyatáp termékmintát lehet rendelni!?

Figyelt kérdés
Még mielőtt kapnám a leoltást, nem azért kérdezem mert ingyenkaját akarok a, hanem mert mostanában nem jó evő. hányt a napokban, habzsol, meg puncsol pedig ez nem volt szokása. Fogyott is. Se nem férges se nem "szerelmes", fogai is rendben vannak. Eddig Chappyt meg rendes házikaját meg konzervet kapott, mindig szép egészséges volt. Mostanába sajnos többször kell neki tápot adnom mert nincs időnk főzni, szeretnék kisérletezni melyik a jó számára.
2011. szept. 28. 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem írtad,hogy mennyi idős,milyen fajta a kutyád. A kísérletezést nagyon nem ajánlanám,főleg ha még egy év alatti. Három hónap alatt egyszer lehet a kutyáknál tápot váltani. A három hónapot nem a korára írom. A váltással kikészíted a bélbolyhait. Ha komoly gazdi vagy érdeklődsz tenyésztőknél,hogy ők mit ajánlanak. Ha keverék attól a méreteit kell nézni,mert ha tacsi nagyságú akkor nem adnák neki mondjuk puppy largot. Írd meg légyszíves a fajtáját,méretét és a korát. Ha keverék akkor,hogy milyen típus.
2011. szept. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Felelősségteljes vagyok, csak jelenleg nincs sok pénzem. Keverék, 4 éves, kb vizslaméretű, ivartalanított kan. Aktív életet él. Sajnos Royal Canint és hasonlóakat nem tudok megfizetni számára .
2011. szept. 28. 11:41
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
A chappy egy hulladék, valahol eközt és a Royal canin közt is tuti van, ami megfelelő neki és nem túl drága.
2011. szept. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen épp ezért kérdezem. Mert a Chappy nem vált be max jutifalatnak meg olvastam az összetevőit háát...
2011. szept. 28. 11:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok.Én a helyedben száraz tápot vennék és a házi koszttal egészíteném ki. Inkább a házi koszt legyen nedvesebb egy kicsit. Én inkább arra tenném a hangsúlyt,hogy ne váltogasd a tápokat. Ha a gordi-n rendelsz ott olcsóbbak a tápok,talán egy happy nem olyan drága ha házi kajával kiegészíted és onnan vesszed,amit írtam és nagy kiszerelésben. Happy-t sokan dicsérik,drágább mint a chappy,de én ezt sosem adnám a kutyámnak.
2011. szept. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Közepes árkategóriában a Joserát, a Brit tápot, a Dog Chowt érdemes kipróbálni, nekem a Josera vált be legjobban, meg mostanában mindenki azzal etet :)

Hogy mintát hol lehet szerezni, azt nem tudom, de én soha nem is értettem ezt a tápminta dolgot. Egy egészségesen etetett kutya megeszi amit elétesznek, egy adagból viszont semmi nem derül ki a táp szervezetre gyakorolt hatásától. Nekem az a tapasztalatom, hogy legalább egy hónapig kell etetni egy tápot ahhoz, hogy le tudj vonni következtetést.

2011. szept. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Rendben meggyőztetek, akkor nem keresgélek mintákat. Mindenképp kap házi kosztot-szív,máj,rizs,alma,káposzta,tésztaféle.

A Bono tápról tudtok valamit?

2011. szept. 28. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!