Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az Insecticide 2000 nevű...

Az Insecticide 2000 nevű termékkel mi a tapasztalotok?

Figyelt kérdés
Valóban nem károsítja a kutya szőrét? És hatásos?
2009. ápr. 22. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

A hatóanyagai a permetrin és a biorezmetrin valóban nem károsak a szőrre és biológiailag lebomló anyagok.


tapasztalatom nincsenek konkrétan ezzel a készítménnyel e hasonló összetételűt már használtam és nem volt vele baj!

2009. ápr. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

előző voltam:


Állatra nem alkalmazható, csak környezetre!

2009. ápr. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%

Nekem volt Insecticide-em, de nem tudom milyen szám volt ráírva. Elképzelhető, hogy többféle is van.

Azt mindenesetre kutyára, macskára ajánlották és úgy elszaporodtak tőle a bolhák, hogy a végén kétszer kellett rajtuk megismételni a Frontline kezelést, plusz még fújtuk is őket Frontline spray-vel!

Magyarul: nálunk nem bolhát irtott, hanem bolhát tenyésztett...:S

2009. ápr. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen az lehet, mivel a környezetből a kutyára menekülnek át.


kombináltan szokták használni ezt a környezetre és közben a kutyára egy arra alkalmas szert!

2009. ápr. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mi is ezt a szert használjuk a kutyánkra és amuyg alkalmas szőrre is és eddig kifejezetten a legjobb amit használtunk!!!nem olyan rég jöttünk hazafelé egy rendezvényről a kutya hátul volt egy pléden feküdt és a pléden voltak kullancsok de a kuytát elkerülték!!! lejöttek róla azóta is ezt használjuk erdőbe járunk vele minden nap és egy kullancsot sem találtunk benne!!! pedig az erdő most tele van kullanccsal miután nem lesz irtás mert betiltották!!! szal sztem jó termék használd nyugisan!!!
2009. ápr. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én is ezt hagsználom, és nekünk is pont ugyanez volt a tapasztalatunk, rendezvényről haza a pléden pedig 3 kullancs volt. még csak egy hete használom és kíváncsi voltam h hosszútávon is ugyanilyen jó vagy csak az elején. még hát a kutyaépsége a legfontosabb.köszi a válaszokat!
2009. ápr. 24. 06:51
 7/7 anonim ***** válasza:
ra is van irva, hogy allatra is lehet-es hogy kell hasznalni
2013. júl. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!