Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Használtatok már Insecticide...

Használtatok már Insecticide 2000 sprayt? SOS. Fontos.

Figyelt kérdés

Azért kérdem mert az állatorvossal amikor beszéltünk azt mondta h ezt fújjuk a kutya fülére mert a legyek állandóan rajta vannak és nagy seb van már ott... De viszont az van rá írva h környezetre lehet fújni, de ő kutyára adta... És ezt nem azért mondtam nert estleg nem "bízok meg" az állatorvosban csak furcsa h olyat ad ami nem is állatokra való... Ja és azt is mondta h nembaj ha belemegy a sebbe...

Nah szóval ha ti már használtatok ilyet mondjátok meg lécci h milyen volt.

Köszi! :)


2010. aug. 6. 10:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én használtam a kutyámra és jól pórul jártunk!

Két hétig hasmenése volt tőle, eddig tartott, míg kikúráltam. (Normaflore, és még egyéb gyógyszerek.)A permetezés miatt sajnos nem csak kívülre jutott, hanem be is lélegezte. Szóval én nem ajánlom. Ha jól emlékszem, Piretrin van benne, amit sebre biztos nem raknék. (rovarölő)Vigyázz, nehogy megmérgezd!

2010. aug. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Az a gáz h már megvettük és majdnem 2000 Ft volt és hát hogyismondjam nem állunk annyira jól anyagilag... Ezt is azért vettük h meggyógyuljon... :(

2010. aug. 6. 10:48
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan voltam vele. Jót akartam és többet ártottam vele. A végén többe került kigyógyítani, mintha egy jobb, drágább terméket vettem volna.

Azt mondta az orvos, mitől van a seb? Elkaparta gomba, vagy atka miatt, vagy megsérült?

2010. aug. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Valahogyan olyan mintha a legyek szívnák a vérét, mert amikor le akarom hessegetni őket mintha rá lennének tapadva. :S

De amikor anyu felhívta az állatorvost és elmondta h seb van a fülén és a legyek rajta vannak azt mondta kicsípték...

2010. aug. 6. 11:20
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja, am köszi a választ... :)
2010. aug. 6. 11:20
 6/8 anonim ***** válasza:

A sebet kezeld le Betadinnal. Az Insecticid inkább bolha,kullancs ellen van. Én is szoktam fújni, ha gázos helyen járunk.

Legyek távol tartásához a Neostomosan, a TickTox-BT vízzel hígított oldata jó. Ezeket akár hetente kell használni. Lehet lelocsolni a kutyát,a környezetét.

2010. aug. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
OK! Köszi! :)
2010. aug. 6. 11:26
 8/8 anonim válasza:
Eszetekbe ne jusson az állatra fújni, ott van a használati utasításban, csak és kizárólag a lakókörnyezetbe !!!! Használat előtt fel kell rázni, meg kell várni míg felszárad, utána lehet ráengedni a kutyát, macskát, aligátort. ( Ja és az állatorvos szemébe is egy kicsit )
2018. júl. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!