Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 5 hónapos bolognese kutya...

5 hónapos bolognese kutya miért nem szobatiszta még?

Figyelt kérdés
Már teljesen ki vagyok ettől. Kb. egy éve lett kész a házunk, a kutyusunk most 5 hónapos és már olyannyira pisi szag van az egész házban, hogy már ha belép valaki rögtön azt érezni. Hiába a Domestosos felmosás, gyakori szellőztetés, ugyanúgy érezni. Nem értem, kb. 2 óránként kiviszem, mindig kap jutifalatot, sok dicséretet és még mindig naponta legalább kétszer bepisil. Főleg az éjszakát nem bírja ki. Volt, hogy hajnalban is felkeltem, hogy kivigyem, de aztán már nem bírtam, mert nagyon fáradt voltam. Így reggel arra kelek minden nap, hogy pisit kell takarítani. Nem zavarna, ha nem lenne tőle ennyire büdös. Mikor lesz már szobatiszta? Egyáltalán normális, hogy 5 hónaposan még mindig bepisil naponta egyszer-kétszer? Egyébként kint is sokat pisil.
2011. szept. 11. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Mióta van veled?
2011. szept. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
2 hónapos korától. Már azóta próbálom megtanítani a szobatisztaságra. Mindig megdicsérem, mindig kap jutifalatot és mégis bepisil a lakásban.
2011. szept. 11. 13:13
 3/4 Akiteki ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem normális dolog. Mutasd meg orvosnak, hátha valami betegség miatt nem tudja tartani a vizeletét.
2011. szept. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy beteg. Kint nagyon-nagyon finomat kapjon jutalomnak (mi virslit szoktunk adni) és sok dicséretet, bent pedig abban a pillanatban amikor éppen pisil nagyon leszidni, hogy tudja, nagyon rosszat csinált. 2 óránként és minden alvás,ivás, evés, játszaás utaán vidd ki. Ne félj, meg fogja tanulni!!!
2012. febr. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!