Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dobermannról? (Kérdésed túl...

Dobermannról? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Van egy törpe-közép keverék fajtatiszta uszkár kutyánk, altatás elöl lett elhozva,(bár ez lényegtelen) 6 éves szuka, és kb 1 éve anyukám szeretett volna egy dobermann-t mellé, de aztán meggondolta magát. Úgyis ráveszem hogy legyen, szerintem örülne neki Zizi (a mostani kutyánk) is , bár nem lehet vele sokat játszani-sétálni mert sajnos szívbeteg.. Max 1 hosszú utcányi sétát bír ki, utána el kezd fuldokolni. Tavaly volt egy műtéte. Érdemes mellé ilyen fajtát venni? Aki tud (saját tapasztalatból) írna egy kicsit a fajtáról?
2011. szept. 11. 12:56
 1/8 anonim ***** válasza:
MIlyen az a ajtatiszta keverék?
2011. szept. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*Milyen az a fajtatiszta keverék?
2011. szept. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
fajtatiszta uszkár, csak keverték a méreteket. A törpét keverték a középpel, csak méretekben van keverve , amúgy fajtatiszta gyönyörű kutyi.
2011. szept. 11. 13:10
 4/8 A kérdező kommentje:
2011. szept. 11. 13:15
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
imádom a dobermannt :D kedvenc kutyám. tegnap is láttam egy parkban hogy egy másik, nála sokkal kissebb kutyával találkozott és olyan aranyosak voltak ahogy elkezdtek játszani *.* . a dobermann egy elég jól kezelhető kutya, bár én elfogult vagyok, de szerintem tökéletes választás *.*
2011. szept. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Értem, értem, bocsi :) Amúgy a dobermannak határozott gazdi kell, de amúgy szerintem is egy csodálatos állat.
2011. szept. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Legyen Zizinek külön helye, ahova el tud vonulni, mert egy kölyök dobermann szinte fáradhatatlan:))) És nyugodtan mehet egy szép kis szuka mellé:) Kezelhetőbb, nem annyira öntörvényű. Anyudnak jobb lesz, mint a kan.
2011. szept. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy kölyök dobi iszonyat aktív, le se lehet állítani :) Ez viszont nem biztos, hogy jót tesz a beteg kutyának. Ha vesztek, akkor szukát vegyetek. Előre szólok, nagyon nehéz velük... Ja, és a beteg kutyának legyen lehetősége egyedül elvonulni, ha a kicsi nem hagyja békén.
2011. szept. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!