Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Üdvözlöm! Diego 1 éves mopsz....

Beszterczán Beáta kérdése:

Üdvözlöm! Diego 1 éves mopsz. Mitől sántíthat 3 napja minden sziesztázás után? Rángathatja-e játékból a hátsó lábait? Fájdalmai lehetnek? Köszönettel

Figyelt kérdés
Bizonytalan járás minden ébredés és szieszta után, okozhatja ezt parazita?
2011. szept. 12. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
kedves Beáta! ha az én kutyám hirtelen fura tüneteket produkál, akkor elviszem állatorvoshoz...te miért nem teszed ugyanezt?
2011. szept. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már megtettem!! Ma voltam! A doktornő elküldött, azzal a válasszal, hogy mivel még fiatal és kajla, így beüthette magát valahová! Azt is mondta, hogy ha 3-4 nap múlva is ezt látom, akkor menjünk vissza! Pontosan azért kerestem valamit a neten, hogy hátha tud valaki segíteni, de csak rosszindulatot érzek a kérdésében! Mindenesetre köszönöm a válaszát! Megint előrébb vagyok a dologban!
2011. szept. 12. 21:01
 3/8 Akiteki ***** válasza:
Ez esetben egy másik orvoshoz kell vinni. Ha beütötte a lábát, az nem ébredés után kezd fájni.
2011. szept. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Biztosan fáj neki . Amikor egy kutya nem a megszokott módon használja valamijét, az azért van, mert fáj neki. Az a doktornő nem igazán a szakmája mestere.

Másik rendelő-akár egy röntgen is kellene a kutyának.

2011. szept. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azért vannak bennem kérdések, mert minden egyes ébredés után sántán közlekedik kb 1 max 2 percig, viszont utána mint akinek semmi baja, rohangál, ugrándozik, szórakozik és ami a legfontosabb rosszalkodik :)!!! Ezért értetlenkedett velem a doktornő...Köszönöm a segítő válaszokat!
2011. szept. 12. 23:31
 6/8 anonim válasza:
Szia!Az én mopszom is sántikál néha ébredés után,aztán elmúlik. Szerintem csak elzsibbad a lába,mert olyan összekuporodva alszik :)
2011. dec. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Akiteki ***** válasza:
Én tuti csináltatnék egy röntgent ilyen esetben. Diszplázia kezdődő jelei is lehetnek.
2011. dec. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Lehet már későn írok, de hátha...A mi mopszunk is ezt csinálta, aztán kiderült, hogy a "térd"szalagja túl laza, a doki szerint ez egy rossz lépés eredménye(nem születési hiba). Ennek érezhető jele is van, ha felemeled óvatosan a 2 hátsó lábát és elkezded mozgatni olyan furcsa kattogó érzést ad, a másik normális lábához képest. Elvileg nem fáj neki, csak be kell járódnia és akkor nem megy olyan furcsán.
2012. ápr. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!