Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem tudok dönteni. Bichon,...

Nem tudok dönteni. Bichon, yorkshire, uszkár vagy shih-tzu? Ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
Panelba lenne első kutyus. A fajták jellemzőit ismerem, de olyanok véleménye érdekelne leginkább, akiknek van valamelyik fajta, és tudna mondani mellette esetleg ellene érveket! Napról napra változik a gondolatom, hogy melyik legyen, mert a kutya igényeit is szemmel szeretném tartani, ezért kérnék segítséget. Köszönöm előre is!
2009. ápr. 22. 18:03
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
30%
Én yorkit választanék hát most arra gondolsz hogy mondjak valami rosszat a yorkiról hát : mondjuk elég kényes kutya,kozmetikushoz járni,ajánlot 3 havonta dokihoz vinni most hirtelen ennyi de biztos hogy ez nem állítana meg hogy ne yorkit vegyek( mondjuk én sose hordom a yorkimat 3 havonta dokihoz :P)
2009. ápr. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
54%
Én a bichont ajánlanám. Sztem nagyon sok szeretet tud adni, nagyon edves kis állat.
2009. ápr. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
20%

első vagyok: jó hát ha jó tulajdonság kell a yrkiról akkor háát nemlenne elég egy oldal :D de akkor én is mondok néhánat: hűséges a gazdihoz

imádni való

aranyos

nem lehet nem szeretni

barátkozo

nem agresszív,de a gázdiért(vagy akit nagyon szeret)nekimenne egy nagy kutyának is :D

és még nagyon nagyon sok jó tuljdonság van

(viszont a vsárlásál vigyázni kell mert már nagyon túltenyésztet állat :D )majd írd meg hogy hogy döntöttél :D

2009. ápr. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
65%
Én ezek közül a Bichon-t vagy a törpeuszkárt ajánlanám, de van még pár ilyen kicsi kutya, pl a pekingi spániel vagy a törpe spicc, azok is aranyosak.
2009. ápr. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Eddig Bichon párti voltam, és egy-két napja "kattantam" rá teljesen a yorkira, úgyhogy egy-egy, de nagyon tetszik, hogy ennyire kiállsz mellette:) Egyébként ugatósak yorkshire terrierek? Csak mert panelban az nagy hátrány lenne.
2009. ápr. 22. 18:17
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy megjegyzés a yorki jó tulajdonságaihoz: ez minden egészséges kutyára jellemző.
2009. ápr. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
18:16: igen, őket is nézegettem, nagyon tetszenek, de amiket felsoroltam előnyben vannak, mert nem hullik a szőrük(ami viszont anyum miatt fontos, mert nem szereti ha az egész lakás kutyaszőrös). De végre egy pont az uszkárnak is, egy ismerősömnek van, és nagyon a szívemhez nőtt:)
2009. ápr. 22. 18:21
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most jöjjön egy uszkár párti! :) Törpe ezüst uszkárjaim voltak (sajnos már egyikük sem él), és mondhatom, hogy elképesztően sokat tanultam Tőlük, Hihetetlenül ragaszkodó, intelligens, tanítható, kedves kutyák, igazi társak, bár a szőrükkel sokat kell foglalkozni, az is megéri. Párszor megnéztem, hogyan csinálja a fodrász a frizurát, aztán onnantól már én fürdettem, szárítottam, nyírtam őket, ami szintén csak közelebb hozott minket egymáshoz. Igazi családtag, nem csodálkoztam volna, ha egyszer emberi nyelven szólnak vissza egy-egy kérdésemre.
2009. ápr. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Én uszkárt választanék,mert nagyon aranyos,tanulékony,és bájos:D Nagyon ragaszkodó tud lenni,a szörét se hullajtja rendszeres ápolás melett.
2009. ápr. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Én Bichont vagy uszkárt választanék. Volt egyszer egy középuszkárom, nagyon okos volt..

Amúgy melyik Bichonra gondolsz? Havanese, Bolognese vagy Frisé?

2009. ápr. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!