Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyasétáltatók ti hogyan...

Kutyasétáltatók ti hogyan kezelitek az öreg néniket, akik állandóan beszólnak, hogy ne itt sétáltasd, miért itt szarik a kutyád, biztos nem akarod összeszedni és a társai?

Figyelt kérdés
2011. szept. 12. 17:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

le kell szarni az ilyen rosszindulatú vén szipirtyókat...


/ez valami faj lehet, tele van velük az ország/

2011. szept. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
xD faj.:D
2011. szept. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, hogy a néni után ki szedi ösze, mert nem látsz senkit...
2011. szept. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Nos, attól függ milyen napom van éppen. Ha jó kedvembe talál kinevetem, vagy nem figyelek oda, de ha épp rossz kedvemben vagyok akár vissza is kiabálok.
2011. szept. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Engem most rosszkor kaptak el, főleg hogy a kutya első napja volt kint a szabadban. Sőt az egyik feljelentéssel is fenyegetőzött, pedig csak egy közepes méretű uv kutya, aki csak a légynek meg a verebeknek árt(ana) :D
2011. szept. 12. 18:05
 6/11 anonim ***** válasza:
38%

Én visszaszólok általában. Volt olyan hogy a ház mögé pisilt a kutyám erre egy öregasszony mondta hogy szedjem össze a pisit...na hát az ilyen normális?

mondjuk én a kakát se szedem össze, mert legalább ápolja a földet nem úgy mint a sok szemét ami el van hajingálva.

2011. szept. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 x) ***** válasza:
100%
Én egyszer rossz kedvemben odanyögtem egynek hogy "pofád befogod" azóta nem láttam :D de azért ezt nem ajánlom mert nem szép dolog. Mondd neki hogy ott sétáltatod ahol akarod és elnézést hogy a kutyádnak van bélműködése.
2011. szept. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindig van nálam kakazacsi, legalább 2 , hha az egyiket már elhasználtam, akkor is legyen mit mutatni: Ha jó napom van, nem szólok semmit, esetleg mosolygok, vagy Önnek is szép napot és megyek tovább.

Ha már van bennem egy kis szufla, akkor sok minden kijön.

Múltkor egy nyanya lekiabált az erkélyről h ugye a mocskot felszedi utána?

Felemeltem a zacskót és azt mondtam: Maga nemcsak hülye hanem vak is?


Ez durva volt, de egyből csendbe maradt. Én mindig felszedem ugyanis, és ismert is az öreglány, csak épp nem volt kivel kekeckedni.

2011. szept. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem szabad lesüllyedni a szintjükre és veszekedni meg pocskondiázni, egyszerűen nem kell meghallani a kötözködést vagy megmondani, hogy te mindig összeszeded a kutya után a piszkot.

Nekem is szóltak már be elég sokan, de soha nem álltam még le vitatkozni, mindig mentem tovább anélkül, hogy bármit is reagáltam volna egy grimaszon kívül.

2011. szept. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Akiteki ***** válasza:
100%
Nincs annál sértőbb, mint mikor semmibe veszik az embert. Én az ilyeneknek elő szoktam szedni a leglenézőbb mosolyomat, kissé szánakozó beütéssel.
2011. szept. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!