Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Próbáltatok már fokhagymával...

Próbáltatok már fokhagymával férgethajatani? Ki milyen eredményre jutott?

Figyelt kérdés

A neten találtam olyat hogy 4.5 kg-ként kell számítani egy gerezdet, de volt olyan ember! aki saját magának használta és egy gerezd elég volt az elmondása szerint. Kiváncsi lennék arra hogy kinek milyen tapasztalatai vannak, de nemcsak kutyákkal, macskákkal kapcsolatban is.

Régen állítólag tejben főzték meg a fokhagymát és az is hatásos volt. Na jó de mennyit? Én kicsit soknak találom azt az adatot amit a neten találtam.


2011. szept. 15. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

De miért kísérleteznél? Párszáz forint a féreghajtó, nehogy már ezen spórolj

Valamint 2 éve kötelező, megbüntethetnek, ha nincs beragasztva az oltási könyvbe a féreghajtó

2011. szept. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

egy tabletta 10 kg-os kutyának 170Ft

egy gerezd fokhagyma (az adatod szerint)4 kg-ra kb 100Ft

Gondold át! megéri?

2011. szept. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

A foghagyma nem fogja kiírtani a férget belőle!

Miért nehéz féregtelenítőt venni?

Nem drága és rengeteg helyen kapható.

2011. szept. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, a fokhagyma nem írtja a férgeket, csak legyengíti őket.
2011. szept. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Akiteki ***** válasza:
Buta népi hiedelem. Ráadásul a fokhagyma csúnyán megterheli a gyomrot.
2011. szept. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ki mondta hogy nem használtam féreghajtót?

És ki mondta hogy ezen akarok spórolni?

Tapasztalatokat kértem és nem a véleményeteket. Azt hiszitek ti olyan okosak vagytok?

Ez a magyar ember igazi arca. Fogadok hogy az ilyen emberek a való életben nem merik kimondani amit gondolnak, ezért élik itt ki magukat.

Egy biztos: nálatok nagyobb féreg nincs, de ez ellen sajnos még a féreghajtó sem használ.

Az biztos hogy ez volt az utolsó látogatásom ezen az oldalon, úgyhogy mindenkinek kívánok ezúton is TOVÁBBI JÓ SZEMÉTKEDÉST!

2011. szept. 16. 23:56
 7/7 anonim ***** válasza:

Édes Istenem! Most mit hisztizel? Senki nemírt semmi sértőt.

Megírtuk,hogy egyrészt nem használtuk,hiszen hülyeségnek tartjuk,másrészt megírtuk azt is,hogy te se használd.Mi ezzel a gond?

És ha nemakartad használni akkormiért kérdezted? Ha a fokhagyma bélben kifejtett kémiai hatásását akartadvolna megtudni akkor azt kérdezed és nem ezt

2011. szept. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!