Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Cérnagilisztám van. :S Fokhagy...

Cérnagilisztám van. :S Fokhagymával mennyi idő alatt múlik el? (Lent)! 14/L

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon nehéz körülmények között élek. Szüleim meghaltak és nevelőszülőknél élek, akik szószerint utálnak engem...Így nem is foglalkoznak velem.Nem tudok orvoshoz menni mert nem engednek sehova ... (ez komoly)Kérlek segítsetek fokhagymával szeretném kiirtani magamból.Két napja vettem észre...azóta naponta vagy 2-3 gerezd fokhagymát megettem.Léccives segítsetek... Ha lehet minnél hamarabb!!!Előre is köszönöm::::):(
2011. júl. 14. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát, próbálj meg akkor minél többet enni. De igazából gyógyszer kellene, ha orvoshoz nem is engednek el, talán gyógyszertárban kapnál rá valamit.


Különben meg mi az, hogy nem engednek el orvoshoz? Ha ilyen rossz a helyzet, segítségre lenne szükséged...

2011. júl. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi az hogy nem visznek orvoshoz,meg fel is jelentheted öket,nem MO elek,de hogy kihez fordulj talan lessz valaki aki itt megirja,en ezt nem hagynam.Csak batran.
2011. júl. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Egyébként honnan veszed, hogy cérnagilisztád van? Ezzel tényleg orvoshoz kellene fordulnod. A fokhagyma tényleg jó, egyél belőle amennyit csak tudsz, viszont, lehet, hogy ez édes kevés a gyógyulásodhoz. Vannak még teák is, meg egyéb gyógymódok, ha utána olvasol a neten, találsz.


Mond meg a nevelő szüleidnek, hogy vigyenek el orvoshoz, mert ez nem játék. Van egy olyan sejtésem, hogy fertőző betegség.

2011. júl. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Pedig ehhez orvos is kéne!

Fokhagymából ez a mennyiség nulla, ráadásul hozzá is szokhat a giliszta.

Szerintem egy egész fej fokhagyma kellene naponta.

Valahogy próbálj meg orvoshoz jutni (biztos kell székletminta is).

Az a baj, hogyha ez elszaporodik benned, az általános legyengültséghez vezet (helyetted eszi meg a kaját). Ráadásul Te is elkaptad valahonnan, szóval fertőző is.

Ha minden kötél szakad, én elmondanám, mi bajom van, hátha akkor elzavarnak orvoshoz.

Remélem, tudtam segíteni.

2011. júl. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem fog segíteni a fokhagyma. Van rá gyógyszer, csak az hat.
2011. júl. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Orvoshoz kell fordulnod! Vagy igaza van az egyik válaszolónak,menj el a legközelebbi gyógyszertárba,talán tudnak segíteni!
2011. júl. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!