Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy "full...

Mennyibe kerül egy "full extrás" csivava? Törzskönyvvel, chippel, jó tenyészetből, stb. Melyek a legjobb csivava tenyészetek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 15. 16:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
50-300.000Ft-ig,attól függ mik az elvárásaid.
2011. szept. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi, de Te se sokat segítettél! Azért a 300000 forintosra kíváncsi lennék!
2011. szept. 15. 16:38
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudod vannak akik egész életüket a kutyázásra szánják,hogy minden egyes alommal nemesítsék,jobbá tegyék a fajtát.

Amikor egy egy világkiállítást is sikerül megnyerni egy adott kutyával,és mindkét szülőben rengeteg munka,pénz,idő,és tapasztalat van na az olyan almokból való kölykökért nem sajnál az ember 300-at mert az nem egy beteges selejt lesz,hanem hű társ egy egész életre megbízható idegrendszerrel és garanciával.


Második voltam.

2011. szept. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Második, nem bántani akartalak, csak hirtelen sok volt ez a 300! Tudom jól, hogy megy ez, én is tenyésztek, csak nem ezt a fajtát. Most szeretnék belekezdeni, vagyis gondolkodom rajta! Nem is értem miért akadtam fenn, mert én is adtam most el 280000ft-ért kutyát, igaz külföldre. Nem tudod, melyek a legjobb tenyésztők, hol érdemes érdeklődni?
2011. szept. 15. 16:51
 5/8 anonim ***** válasza:

Idependent chihuahua kennel nekem nagyon szimpatikus, épp van alom. :)

Sok sikert!!

2011. szept. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi, tényleg szimpatikusak! Írok is nekik!:)
2011. szept. 15. 17:16
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Azt írtam be google-ba, hogy Csivava kennel.

Első oldalon kiadott találatra katt és fent raktam a linket.


Nekem a felsoroltak közül a House Quick Giant Mini Kennel tetszik a legjobban. Igazi, szép, kecses Csiviket látok a képeken. Egyik szebb, mint a másik. Ha valaha is Chihuahua-t vennék, akkor biztosan tőlük. A másik kedvencem a Harapós Gyöngyszem Kennel, ott is gyönyörűek, ilyen színü kiskutyákat nemigen látni Mo.-on... Nagyon szépek. A többit is nézd majd meg. Amelyik a legkevésbbé tetszett az az Aranyos Királyok Gyöngye Kennel, a 'kutyáim' menüpont alatt érdekes képek vannak... Elég nagyok a Csivik és elég erős testfelépítésük van, nem az a standard kecses testalkat... És az sem szimpi, hogy 4 kutyafajtát is tenyészt...

2011. szept. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na, kiválasztottad a kennelt? Amúgy milyen fajtát tenyésztesz?
2011. szept. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!