Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van valakinek Boxer kutyája?...

Van valakinek Boxer kutyája? Írjon róla pár sort.

Figyelt kérdés
2011. szept. 17. 08:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Ó hát egy regényt tudnék róla írni.:)


Bolondos szereti a vizet imád játszani,télen fázik.Nagyon okos,most tartunk ott hogy már megtanult 17 trükköt! :)

Kicsi buksikáját nagyon imádom,azok az értelmes szemeivel hogy tud nézni.Szereti a kan kutyákat is semmi bajuk velük.Én kiállításra is viszem.

Eddig csupa jót mondtak.Hasonló a Francia Bulldoghoz,de nem szabad őket sokat futtatni,mer náluk és fellép az amolyan levegő zavargás.Ilyen fulldoklásos veszély.Én nagyon szeretem.3 éves már. Házőrzőnek is kiváló! :)

2011. szept. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem lassan 2 éves kislányom van. :)

Imádni való egy teremtés!

Nyáron nyáladzik, télen didereg. :)

Egyfolytában jön és dörgölődzik, rázza a kis fenekét, hogy simogatva legyen. Igazi kis kéjenc!

Most kezdtünk el kutyasuliba járni, hát mondanom sem kell, hogy ő a legokosabb. Minden elfogultság nélkül! (Mondjuk volt azért a kezeim alatt egy kis előképzettsége)

Ő egy nagyon jámbor kutya, bár több boxer tulajdonostól is hallottam már, hogy az övé támad más kutyákra, bár szerintem ez csak attól függ, hogy mennyire van vele foglalkozva. Mert mozgásigénye az van, és persze az agyát is le kell fárasztani. (mint minden más kutyának is) Valószínű ez náluk nem volt meg.

A végtelenségig képes játszani, nincs megállj!

Ja! És puszikat is imád osztogatni! :)


Szeretnél te is boxert, azért kérdezed?

2011. szept. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát elégé szertelenek..nekem egy 3 éves fehér szukám van a közhiedelem ellénre mak egészséges..lefáraszthatlan..olyan mint egy nagyra nöt ölebb.nagyon okos bár néha nem árt tudatni vele hogy én vagyok a fönök..ha rácsapsz vagy ilyesmi..akkor iszonyatosan tud duzogni retentöen féltékeny ha nem vele kezdem a simogatást..szeret enni..játékos macskákat utálja
2011. szept. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát igen,ez is kezd divat kutya lenni :)) ( vagy már az )
2011. szept. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A kérdés viszont nem ez volt. Ne vegyek német boxert, hogy ne váljon divatkutyává, vagy hogy érted... Lehet, hogy nem gúnyosan írtad, akkor bocsánat. Ha gúnyosan, akkor viszont ne is reagálj szerintem felesleges offolgatni egymást.
2011. szept. 19. 21:13
 6/6 anonim ***** válasza:
kedves kérdező,azért irom mer nekem is boxerem van! :) nem gúnyolásból..azért mondom,hogy kezd divat kutyus lenni :))
2011. szept. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!