Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Golden retriever 3 hónapos...

Golden retriever 3 hónapos kan kiskutyám, 3 napja nem eszik, nem bír talpra állni, véres-híg széklete van, teát ha kap kihányja most már nagyon gyenge. Nem rég lett beoltva. Mi lehet a baja? És mit lehetne csinálni vele?

Figyelt kérdés
2011. szept. 18. 10:39
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Mivel orvos a közelben nincs ezért csak hétfőn tudom bevinni sajnos.

Vizet,teát meg kapja minden fél órába legalább kiszáradni nem hiszem fog.

2011. szept. 18. 13:05
 12/16 anonim ***** válasza:

Mindenhol van állatorvosi ügyelet. Ha 3 napja ez van én nem kockáztatnék.

Itt van a lista keresd ki nálatok ki ügyeletes

[link]

2011. szept. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Valószínű parvo, szóval ilyen felelőtlen, idióta gazda mellett kizárt, hogy megéli a holnapot. Remélem soha a büdös életben nem jut eszedbe újabb kutyát venni, mert az ilyennek plüsskutya sem való. Gratulálok, a felelőtlenséged, tudatlanságod miatt fog elpusztulni kínok között az a szegény kiskutya... Azonnal rohanjatok vele az ügyeletre, ahol infúziót meg gyógyszert kap, hátha meg lehetne menteni, bár a leírás alapján ez csodával határos lenne.
2011. szept. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Scatha válasza:
Ha hány meg hasmenős, az egy dolog, kiheverheti, de könyörgöm, véres székletet vettél észre és nem vitted azonnal dokihoz? Ha az egyik doki rálegyint, akkor másikhoz, azonnal! :(((( Szerencsétlen állat. :(((
2011. szept. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hogy van a kutyus?
2011. okt. 25. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Tuti h parvó én önkénteskedem menhelyen egy csomó ilyent láttam sajnos tapasztaltam is drága elhunyt kiskutyámon nem bírta a szervezete...és 3 nap alatt elvitte szegény pedig fél napokat az orvosnál voltunk vele infúzión de hiába azt monda az orvos is h kiskutyákat nagyon sokszor elvis a parvó de te nagyon hülye vagy ha kell és ha pici már pedig nem lehet a legnagyobb 3 hónaposan gyalogolj be vele vagy kocsi busz amivel akarsz ..nem hiszem h nagyopn érdekelhet a kutyád ha nem tudsz valamit kitalálnni...már az első tüneteknél elkellett volna vinni orvoshoz mint mi és látod mi is megjártuk pedig mi nem voltunk felelőtlenek..:\\
2012. ápr. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!