Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutya akár kitöl akár...

Egy kutya akár kitöl akár mikor megvédi a gazdáját?

Figyelt kérdés
Sziasztok egy olyan kérdésem lenne,hogy van egy boxerem..össze vesztem exemel(és fenyegetözik jobbra-balra...) félek töle..és ma jön 1-2 itt maradt cuccáért..ha nekem akarna jönni,a kutya megvédene vagy nem?
2011. szept. 18. 10:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ismeri az exedet. Neki valószínüleg ugyanolyan "gazda" mint te. Kétlem, hogy megvédene. Gondolom ki sincs képezve. Egy kutya csak nagyon extrém esetben támad emberre kiképzés nélkül
2011. szept. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha szeret a kutya akkor igen. Amikor tesómat régen csikizte a barátja és hangosan nevetett. Roy( így hívják a kutyánkat) odaszaladt és elkezdte a fiút morogni meg ugatni..
2011. szept. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
mivel elviekben őrző-védő vér van benne,biztos megpróbálná,de ha nem tanulta meg mit kell csinálni,csak gyenge próbálkozás lenne az egész.nekik is ugyanúgy meg kell tanulniuk,hogy mit csináljanak ilyen helyzetekben..szerintem..bár az én labradorom is ugrál és ugat ha "verekedünk" az öcsémmel.:D
2011. szept. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha kárt tesz benne a kutya, te meg a kutya jártok rosszul, mert ha feljelent az ex, el is altatják a kutyádat.

Szerintem próbáld máshogy megvédeni magad, mert ez így rizikós játék

2011. szept. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
tanitva van de minimálisan..nem tudom h reagálna erre..multkor megvéded de nem vele szemben (esti séta cigány gyerek betalált késsel) de mivel a boxim elvolt engedve szaglászni észre vete és leteperte a támadot a földre és alig akart elengedni
2011. szept. 18. 10:54
 6/12 anonim ***** válasza:
hozzánk meg ha jönnek ismeretlen emberek van akit megugat, van akinek csóválja a farkát...namost ez teljesen random. lehet megérzi a rosszat, vagy nem tudom :D
2011. szept. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem!
2011. szept. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
nekem is boxerem van és amikor apámmal verekedést szimuláltunk automatikusan engem védett, de amikor én voltam a bántalmazó akkor is aput piszkálta. gondolom mert én vagyok a kisebb, gyengébb meg hát a kutya is tudta h ez most csak játék. amúgy az életem merném rábízni. ő ki van képezve, de sztem ha látná a kutyád h bántják a gazdit ösztönösen megvédene.
2011. szept. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
értem köszönöm
2011. szept. 18. 10:59
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem meg az a véleményem, hogy nagyon kevés kutya tesz ilyet. A legtöbb kutya szereti az embereket, néhányuk a betörő elé is farkcsóválva megy ÉS tény, hogy még a jól képzett őrző-védők közül is sok kudarcot vall VALÓS szituációkban. Sokan meg összetévesztik a domináns, félős támadást az igazi védelemmel. A boxer amúgy is egy barátságos fajta. Lehet hogy régen őrző-védő volt de ma már családi kutya. Szóval ezt nem nagyon lehet megjósolni. Ha a kutyád eddig is védett már meg akkor lehet hogy megfog, bár mivel ismerős az ex, ezért az sem biztos. Ha eddig az idegeneket is imádta akkor nem hinném.
2011. szept. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!