Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idő után felejti el...

Mennyi idő után felejti el egy kutya az egyik gazdáját a családban (halál)?

Figyelt kérdés
2 hónapja hunyt el az egyik családtagunk, az akit a kutyus a legjobban szeretett. Itt maradtunk neki mi, akik nagyon szeretjük, boldog, vidám kutyus, de vannak percek amikor látszik rajta, hogy nagyon várja még haza a fő-gazdit! Mennyi idő mire teljesen elfelejti? Egyáltalán képes elfelejteni? :(
2011. okt. 30. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:

részvétem : /

nem tudom,vannak elég érzékeny állatok,hs ti ott vagytok neki,szerintem 1-2 hónap,de nem biztos,én annyira tippelek

2011. okt. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az a kettejük között lévő kapcsolattól, meg szerintem fajtától is függ. nem hiszem, hogy meg lehetne ezt mondani. de ha ismered Hatchi történetét...japán akita fajtájú, mindig kikísérte a gazdáját a vasútállomásra. A gazdi munka közben meghalt, így sosem térhetett haza, a kutya pedig 10 évig, élete végéig mindennap várta haza az állomáson. Van aki ilyen nehezen felejt:( De nem hiszem hogy mindegyik kutya.
2011. okt. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 imany válasza:
57%
részvétem.nem akarlak elkeseríteni de ha tényleg őt szerette a legjobban akkor idővel enyhül a fájdalma de elfelejteni sohasem fogja. ragaszkodás terén a kutyák sokkal kifinomultabbak az embernél..
2011. okt. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!