Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pénteken kezdett el tüzelni a...

Pénteken kezdett el tüzelni a kutyám, de jövőhét szombaton el szerettünk volna vele menni a nemzetközi szánhúzó találkozóra, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnám esetleg egy héten belül elnyomni a tüzelését, hogy az ottani kankutyák ne őrüljenek meg és ezáltal a gazdik ne haragudjanak ránk, mert ilyen helyeken ez elég kínos. Mindenképp szeretnénk elmenni vele, de pont akkor lesz a tüzelésének a csúcspontja.
2011. szept. 18. 11:03
1 2 3
 21/26 Amarok ***** válasza:
100%

Gyöngyi:

Úgy fejeztem be a mondatomat , hogy stb...

Az , hogy koncepcióról beszélgessek egy olyan személlyel akit még az sem zavarna ha a szukája apját találja meg a fedeztetésnél nem látom értelmét.

2011. szept. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 Akiteki ***** válasza:

Tudom, nem is Neked szólt, csak ezeken az oldalakon gyakran úgy állítják be, hogy egy dp szűrés a tenyésztés netovábbja.

Mi aztán nem fogunk ezen összekapni. :)))

Reméljük szombaton jó sok emberrel fog beszélgetni a kérdező és jobb belátásra tér.

2011. szept. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, elgondolkodtam rajta és arra jutottam, hogy igazatok van. El fogom vinni nemsokára majd az állatorvoshoz a kutyát. Butaságom a tudatlanságból ered, dehát ezért van ez az oldal :)
2011. szept. 19. 14:16
 24/26 anonim ***** válasza:
Yeah, jó látni, hogy vannak még értelmes emberek:) Kérdező, ez neked szól ;)
2011. szept. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Akiteki ***** válasza:

Megérte ma felkelni! Ez ám a jó hír!

Remélem találkozunk szombaton!

2011. szept. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Amarok ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Nagyon örülök , hogy átgondoltad és jobb belátásra tértél! Köszönöm és Én is bízom benne , hogy találkozunk szombaton! :-D

2011. szept. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!