Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Begyulladt a kutyám szeme...

Begyulladt a kutyám szeme ezzel orvoshoz kell menni?

Figyelt kérdés

csak a jobb szeme gyulladt be - és embernél ez azt jelenti, hogy baktérium okozza a bajt, nem huzat...


hétfőn viszem az egyik kutyámat ivartalaníttatni, a másik most kapja meg a 2. oltását, vigyem a beteg szemű kutyámat is?


mármint érdemes, vagy ilyesmivel nem szoktak dokihoz rohangálni?


borogattam kamillával, hagyta...

csináljam még ezt?


2011. szept. 18. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Nemsokat érsz a kamillával. Vidd el őt is,kap szemcseppet.

És igen szoktak az ilyesmivel is orvoshoz rohangálni, sőt kell. Jobb most mint amikor már gennyes, vagy műteni kell.

2011. szept. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

oké, köszönöm!:)

akkor holnap reggel orvos!


meg akkor őt ma nem viszem kutyasuliba sem, hadd pihenjen.

2011. szept. 18. 14:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha van otthon emberi szemcseppetek az is teljesen jó, de ha nincs, akkor vidd el őt is a dokihoz, ha úgyis mész.
2011. szept. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nem rég kaptam szemkrémet, de inkább elviszem a dokihoz, nehogy valami rosszat adjak neki...


köszönöm a segítségeteket!:)

2011. szept. 18. 15:14
 5/6 anonim válasza:
0%
Nem rég kaptál szemkrémet?? Hopp nem lehet, hogy tőled kapta el?? Nálam a szúnyog csípte meg a párhetes Mopszokat elég volt egy ami megbújhatott a szobában és valószínűleg fertőzőt volt. Jobbulást!! Zsuzsi
2011. szept. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

hát mondjuk a nem rég az 2-3 hete...

de lehet, hogy van valami a környezetünkben, mert nekem nem először volt ilyen szemgyulladásom, és az övé is nagyon hasonlónak tűnik ahhoz, ami nekem szokott lenni...


azt nem is tudtam, hogy ezt okozhatja szúnyogcsípés!:o


hát abból itt van egy pár...:D



köszönöm a választ, ez is nagyon hasznos volt!:)

2011. szept. 18. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!