Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Úgy néz ki begyulladt a fülem...

Úgy néz ki begyulladt a fülem tegnap este. Mivel tudnám enyhíteni amíg holnap orvoshoz megyek?

Figyelt kérdés

Csütörtökön vagy pénteken belement a víz amikor hajat mostam.Azt hiszem ki tudtam rázni belőle,de létezik hogy ez miatt gyulladjon be?Huzattól tuti hogy nem.Meleg sót már próbáltam,de nem igazán használt.Nyomást érzek benne,lüktet,van amikor nyilall és hát elég furcsán hallok arra a fülemre,olyan mintha visszhangozna vagy nem is tudom.Volt már ilyen valakinek?Szerintetek fölszúrják majd vagy csak kimossák?

Előre is köszi a válaszokat!!!!

33 hkm.


2010. nov. 21. 08:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Az kövi rózsa virágjának leveléből csepegtettünk egyet a picúr fülébe, mikor megakartuk úszni a dokit. Nem tudom, hogy terhesen lehet-e. Olvass utána, azt hiszen úgy van, ha folyik a füled mellé, akkor nem szabad.
2010. nov. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A kövirózsa nagyon jó. tapasztaltam Én is csak azt tudom ajánlani neked és tartsd melegben..
2010. nov. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!